Castlevania

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Castlevania 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Castlevania Sezon 1080p Torrent İndir

Castlevania Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Castlevania 1989 Japon video oyunu Castlevania III: Dracula’nın Konami’nin Curse’sine dayanan Amerikan animasyonlu bir televizyon dizisidir. Dizi, Dracula ve onun kölelerinin Wallachia milletini savunan Trevor Belmont’u izliyor.

Dizi aslen yapımcı Kevin Kolde ve şirketi Project 51 tarafından geliştirilen bir film olarak planlandı ve daha sonra 2005 yılında Kolde aynı şirkete katıldığı zaman Frederator Studios tarafından yapıldı. Kolde, 2007 yılında yazar Warren Ellis ile senaryo yazdı; Proje, Netflix’te nihayet global bir ev bulduğu 2015 yılına kadar cehenneme girdi. Animasyon stüdyosu Powerhouse Animation Studios ekibi katıldı ve üretim başladı. Sanat eseri Japon anime ve Ayami Kojima’nın Castlevania: Night of the Symphony of the Night adlı eserinden büyük ölçüde etkilenmiştir. Japon anime endüstrisinde çalışan personelin de dahil olduğu üretim ekibi ile. Seri, 7 Temmuz 2017’de Netflix yayın hizmetinde düzenlendi ve aynı günde sekiz bölümün genişletilmiş ikinci sezonu için yenilendi; İkinci sezonun 26 Ekim 2018’de yayınlanması bekleniyor. Başrol oyuncusu Richard Armitage’e göre, üçüncü sezon Netflix tarafından yeşil ışık yaktı.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Castlevania TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 2.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Animasyon – Aksiyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 –
  • IMDb: 8.0

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Castlevania 1080p 1-2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.