Christopher Robin

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Christopher Robin TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Christopher Robin 1080p Torrent İndir

Christopher Robin 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Christopher Robin, Marc Forster’ın yönettiği ve Alex Ross Perry, Tom McCarthy ve Allison Schroeder tarafından yazılan Greg Brooker ve Mark Steven Johnson’ın öykülerinden oluşan bir 2018 Amerikan fantezi komedi-dram filmi. Film A. A. Milne ve E. H. Shepard’ın Winnie-the-Pooh adlı kitabından esinlenerek, aynı isimde Disney serisinin bir canlı aksiyon / CGI uyarlamasıdır. Filmde Ewan McGregor, Hayley Atwell’in yanı sıra Jim Cummings, Brad Garrett, Nick Mohammed, Peter Capaldi, Sophie Okonedo, Sara Sheen ve Toby Jones’un sesleriyle baş karakter olarak yer aldı. Hikaye, bir yetişkin Christopher Robin’in hayal gücünü kaybetmesiyle, sadece eski doldurulmuş ayı arkadaşı Winnie-the-Pooh’la yeniden bir araya gelmesiyle sonuçlanır.

Bir canlı Winnie the Pooh uyarlaması planları Nisan 2015’te açıklandı ve Forster Kasım 2016’da direktör olarak teyit edildi. McGregor Nisan 2017’de Christopher Robin olarak imzaladı ve bu yıl Ağustos ayında İngiltere’de başak fotoğrafçılığı başladı. Kasım ayına kadar.

Christopher Robin, 30 Temmuz 2018’de Burbank, California’da prömiyerini yaptı. 3 Ağustos 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından yayımlanan film, dünya çapında 190 milyon doların üzerinde hasılat yaptı ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. McGregor ve Cummings’in performansları, müzikal puanı ve görsel efektleri için övgü.

 

FILM TRAILER

Christopher Robin Fragman

 

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB
  • Süre: 1 Saat 43 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Animasyon – Macera – Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.6

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Christopher Robin 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.