Cities Skylines Industries – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Cities Skylines Industries

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

Kentlerdeki en kapsamlı genişlemelerden birinde: Cities Skylines Industries – CODEX bu genişleme ile oyunun daha büyük ve daha anlamlı bir parçası haline geliyor. Oyuncular, endüstriyel alanlarını dört farklı kaynak türü ve benzersiz fabrikalar için tedarik zincirleriyle özelleştirebilirler. İyi yönetilen endüstri alanları düzleşecek ve daha verimli hale gelecektir. Üretim zincirlerinin yanı sıra, posta işlemek için yeni bir şehir servisi var ve kargo havalimanı fabrika mallarının ithalatını ve ihracatını kolaylaştırıyor. BEŞ yeni haritalar, yeni politikalar, yeni şehir hizmetleri, yeni binalar (kaynak çıkarıcıları, üreticiler, depolar ve eşsiz fabrikalar dahil) ve daha fazlası var.

Temel Özellikler:
BUNU GERÇEKLEŞTİR
Ürünlerinizi hasattan işleme, depolama ve üretime kadar takip edin, daha sonra ticari bölgelere nakledin veya başka şehirlere ihraç edin.
KENDİ ENDÜSTRİLERİNİZİ KAPATIN
Endüstri alanı aracıyla bir alan tanımlayın ve üretim zincirini hammadde ekstraksiyonundan son ürüne kadar inşa etmek ve yönetmek için son derece uzmanlaşmış endüstriyel binalar yerleştirin. Endüstri Alanları, işledikleri doğal kaynağa göre dört türe ayrılır: Tarım, Orman, Cevher ve Petrol. Bu alanlar üretim hedeflerine ve personel gereksinimlerine ulaştıkça yükselebilir.
BUNU YAPIN, BUTTERCUP
Yeni endüstriyel binalar Ekstraktörler, Depo Tesisleri, İşleme ve Yardımcı Binalar, Endüstriyel Sahne ve Yolları içerir. Gıda, Oyuncak, Mobilya, Araba ve Elektronik gibi benzersiz fabrikalar, lüks ürünler üretmekte ve çok sayıda işçi, su ve elektrik ile endüstrilerinizin girdilerine ihtiyaç duymaktadır.

ONU YÜKLE
Sanayi depoları ile trafiği ve lojistiği yönetin ve kargo havalesi dahil yeni Kargo Hizmetlerini kullanın.
GO POSTAL
Posta teslimatı ve tahsilat hizmetleriyle vatandaşlarınızın refahını artırın. Post sıralama tesisleri dış bağlantılar ve postaneler arasındaki postayı idare eder ve yeni Post Van ve Kamyon araçları, taşımayı mümkün kılar.
YANLIŞ SABİT
Üç Yeni Sanayi Politikası ve İşçi Birliği, Sıralama, Tolls, Wi-Fi, Lojistik, İş Güvenliği ve Otomasyon dahil olmak üzere dört şehir çapında Politika.
BEŞ YENİ HARİTALAR
Doğal kaynaklar, ulaşım seçenekleri ve endüstriyel fırsatlar açısından zengin olan bu yeni haritaların hepsi doğru özelliklere sahip.

CHIRPER İÇİN DÖRT YENİ HAT!

 

Tür:   Simülasyon – Strateji
Platform: PC
Boyut: 7.2 GB
Crack:  CODEX
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 / 8’i (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: nVIDIA GeForce GTX 260 (Intel Tümleşik Ekran Kartlarını desteklemiyor)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • : Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

 

 

 

 

 

Cities Skylines Industries – CODEX TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
DanimalDaze Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
DanimalDaze
Üye
DanimalDaze

süper bir oyun