City of Brass

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
City of Brass

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Bambaşka bir dünyaya gözlerinizi açın!

Üst düzey BioShock tasarımcılarından ilk kişisel aktivite şirketi olan City of Brass‘da zorlu bir suçluya dönüşün. Pala ve esnek bir kırbaçla donatılan, müthiş, Arap Geceleri temalı bir şehrin çekirdeğini kirletecek, kesip çekecek ve tuzağa düşürecek ya da zaman dolduğunda kaçınılmaz bir ölümle karşılaşacaksınız.

Bu Şehrin Dişleri Var!

Oyuncular, çukurlar üzerinde çapraz olarak geçmeli, kenarların altından geçmeli, mızraklardan veya cıvatalardan stratejik bir mesafeyi korumalı, yaylı takma kısımlarından kaçınmalı veya kullanmamalı ve yuvarlak yuvarlak toksin gazı tuzakları – aynı zamanda bu tehditleri düşmanlara karşı iyi bir servetle desteklemelidir.

Yıkıcı Büyü, Yaramaz Geni’ler!

Şehrin içinde hapsedilenler, büyük bir kısmı kabul edilebilir olan, yağmalamanın bir sonucu olarak fayda sağlayacak ya da yoğun bir arzu için istekte bulunacak olan cinler.

Interminable Ölüm, Sonsuz Tekrarlanabilirlik!

Kılıç ve kırbaç arasındaki müzikal etkileşim kasten ayarlanmış, iğrenç, kayma, atlama ve atlama ile birlikte ayarlanmış ve gelişime ve karıştırmaya sıvı, düzeltilmiş ve düzenli bir his vermektedir. Tutarsız yeniden oynanabilirliğe, tutarlı bir şekilde değişmekte olan, ancak ustalıkla üretilmiş bir dünya içinde, birleştirici oyun oynamaya güç veren bir taslak ile izin verilir. Oyuncular, Pirinç Şehri’nde – düzenli ve çirkin bir şekilde – geçecekler, ancak onlar, sadece bir kez daha girişimi için geri dönmek zorunda kalacaklar …

 

Tür:  Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 2.8 GB 
Crack:  CODEX
Tarih: Mayıs 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

City of Brass Torrent TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

City of Brass Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550
  • Direct X: 11
  • Boş Alan: 4 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.