Clive Barker’s Undying Full Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Clive Barker’s Undying

Full Torrent Oyun İndir

[ GOG ]

 

Clive Barker's Undying full torrent indir

Clive Barker’s Undying full torrent indir

Birileri Antlaşma çocuklarına dikkat etmeliydi: “Asla okudum ki kimse garip gelenekleri duyabilir.” Onların aptalca eğlencelerinin, clueless dünyasında, konuşulmayacak hararetler bırakacağını fark ettiler. Şu andan itibaren, yıllar sonra, rasyonel akrabayı sürdüren Yeremya Covenant, ölümcül varlığını bilmenin önsezisini kontrol eden ana şey olduğunu bildiği ölüm döşeğinde yatar. Onun özel beklentisi, Büyük Savaş’tan kibar bir asker olan Patrick Galloway ve iğrenç anormallikleri ortadan kaldıran bir profesyonel.

Clive Barker’s Undying’e hoş geldiniz, kınamalar, garip, çılgın hayvanlar ve aile kırılganlıklarının şok edici bir FPS cürufu kötü bir şekilde ortaya çıktı. Patrick Galloway’ın ayakkabılarına doğru ilerlerken, arbane büyüsünüzü ve her daim denenmiş ve gerçek altın metal atıcıyı kullanarak zekayı kovmaya gayret edin. Bu maceranın ruhuna mal olabileceği gerekçesiyle inancınız varsa, dilekçeye dilek. Bireysel atıcı ile başlamak için ghastliness kurgu çağdaş ace karşılar, bunu kaçırmayın!

 

 

Tür: Aksiyon, Korku
Platform: PC
Boyut: 460 MB
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Clive Barker’s Undying TRAILER

Minimum Sistem Gereksinimleri

Clive Barker’s Undying Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows xp
  • İşlemci: Intel Celeron
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: İntel Graphic Family 3000
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 470 MB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

.torrent”]

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.