Constructor Plus

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Constructor Plus

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

BU HER ŞEYE GİTİRDİ.
Birkaç kişiyi indirmeden tepeye çıkamazsınız. Bu, bir işyerinde kaza yapmak, tehlikeli anlaşmalar ve kaygısız bir numara yapmak anlamına gelirse, öyleyse olsun! Eğer küçük zamanların varoşlarından az önce mülk zenginliklerine gitmek istiyorsan, kitaptaki her numaraya ihtiyacın olacak!

Yapıcı olarak, rakiplerinizle savaşmak zorunda olan, başarılı ve kârlı bir şehir oluşturmak için rakiplerinizle savaşması gereken bir tomurcuklanan mülk kralı rolünü üstleniyorsunuz! Evler ve fabrikalar inşa edin, kiracılarınızın sürekli talepleri ile başa çıkmanın yanı sıra bir sürü HİSSESİZ karakterleri kontrol altında tutun! Bu “renkli” dejenerler grubu, mizahi ve yıkıcı bir etkiye sahip rekabete karşı da kullanılabilir!

Ne de olsa, kurallara göre oynamayı bırakıp işleri halletmenin zamanı geldi, ve kim bilir onu da uzaklaştırabileceğini! Hiç rakibinizin kasabasına baktınız ve düşündünüz mü “Bu oldukça hoş bir mülktür. Elde edersem sorun olur mu?” Pekala, aramayı kes ve güvenilir Foreman’ı çit panellerini sökmek için yolla! Yakında, kendinizi daha önce kullanılmış bir mülkün gururlu sahibini bulacaksınız – para yatırmaya gerek yok! Hızlı bir kar için rakibinin burnunun altından sat veya uzun vadeli bir kazanç için içine kendi kiracını koy. Tabii ki, mülkün sizin için ne yapabileceği ile ilgilenmiyorsanız, ancak rakiplerinize neler yapabileceği hakkında daha fazla şey yapmıyorsanız, o zaman basitçe onun itibarını kaybetmesine izin verin. Yakında istila edilecek ve sonunda patlayacak … umarım rakibinizin adamlarından veya özelliklerinden birkaçını çıkaracaksınız!

İyi şanslar.

 

  • Tür: Simülasyon – Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 4.1 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: HAZİRAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Constructor Plus TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Constructor Plus Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: DirectX 9 Uyumlu – Shader Model 3 ve 256 MB VRAM ile Nvidia Geforce 6600 / ATI Radeon X1600 veya daha hızlı
Depolama: 10 GB boş alan

 

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Constructor Plus CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.