Creed II

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Creed II TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Creed II 1080p Torrent

Creed II 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Creed II, Steven Caple Jr.’ın yönettiği ve Sylvester Stallone ve Juel Taylor tarafından Sascha Penn ve Cheo Hodari Coker’in bir hikayesinden yazılan 2018 Amerikan spor drama filmi. Creed’in (2015) devamı ve Rocky film dizisindeki sekizinci taksitte Michael B. Jordan, Stallone, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Wood Harris ve Phylicia Rashad yer alıyor. Creed’in yazar-yönetmeni Ryan Coogler, filmde baş yapımcı olarak görev yapıyor. Film, 33 yıldan uzun süredir devam eden bir dövüşü izliyor; Adonis Creed, halkada yeni bir rakiple tanıştığı için: Adonis’in babası Apollo Creed’i öldüren güçlü sporcu Ivan Drago’nun oğlu Viktor Drago.

Her ikisi de Coogler ve Jordan’ın Kara Panter’e dahil olmasından dolayı Ocak 2016’da bir Creed devam filmi teyit edilmesine rağmen, film gecikti, Coogler nihayetinde Caple ile değiştirildi. Stallone senaryoyu 2017 Temmuz ayında tamamladı ve Lundgren’in Drago rolünü yineleyeceğini ve çekimlerin Temmuz 2018’de devam ettiği Temmuz 2018’de Philadelphia’da başlayacağını duyurdu.

Creed II, ABD’de 21 Kasım 2018’de Metro-Goldwyn-Mayer Pictures tarafından yayınlandı. Film, dünya çapında 207 milyon dolar hasılat elde etti ve eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. , tahmin edilebilir ise “netice.

 

FILM TRAILER

Creed II Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB

 

  • Süre: 2 Saat 10 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Spor

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.6

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Creed II 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.