Creed: Rise to Glory

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Creed: Rise to Glory

Full Torrent Oyun İndir

[ CRACKED ]

 

 

 

Antrenman. Dövüş. Kazan.
Şampiyon olmak için ne gerekiyor? Adonis Creed’sin, boks mirasını kurmak için dünyanın en iyi rakipleriyle ayak tırnağıyla mücadele ediyorsun. Bu yoğun sinematik deneyim, etkileyici VR yakın dövüşü için yeni Phantom Melee Teknolojisine sahiptir, böylece Creed gibi eğitebilir, dövüşebilir ve kazanabilirsiniz.

PC Zamanlı Özel Çevre: Walcott Bowl
Sadece Freeplay’a bir kavga başlığı gibi hissettiğinizde ve PC zamanına özel Walcott Bowl arenası dahil olmak üzere herhangi bir yeri seçtiğinizde.

Mirasınızı Yaşayın
Creed ™ filmlerinden esinlenen etkileyici bir evrende, dünya çapında savaşçıya keşfedilmemiş alttan gelen Adonis Creed’in yükselişini deneyimlediğinizde hem bedeninize hem de zihninize meydan okuyun. Mighty Mick’s ve Front Street Gym dahil olmak üzere ikonik spor salonlarında efsanevi Rocky Balboa ile tren yapın, ardından spot ışığa çıkın ve reaktif yorumcular, cesur görsel efektler ve dinamik müzik ile yüksek bahisli kavgalarda şampiyon seviye oyuncularından bir oyuncu aşağı atın.

Senin yolunu oyna
Çoklu oyun modları, zafere giden yolu seçmenizi sağlar. Hikaye tabanlı Kariyer modunda Adonis Creed’in efsanesini yaşayın, daha büyük ve daha prestijli şampiyona dövüşleri için eğitirken Rocky’le birlikte öğrenmek ve büyümek. Yumruklarınızı parlatmak ve reaksiyon sürenizi kısaltmak ister misiniz? Antrenmandan esinlenerek dayanıklılık egzersizleri ile Eğitim modunun size şekil vermesini sağlayın. Ve bir kavga gibi hissettiğinizde, çok çeşitli rakiplere karşı Freeplay’da özel eşleşmeler oluşturun.

Skoru hesapla
PvP daha yeni bir kişiselliğe kavuştu. Şampiyonunuzu seçin, bir arkadaşınızla özel bir dövüş kurun ya da hızlı bir şekilde oynanan Hızlı Maç oyununda rakiplerinizi bulun. Hassas üst vücut takibi, her vuruşun, hem rakibinizde hem de kendinizde bulunduğu yere rezonans etmesini sağlar.

Etkisini hissedin
Fiziksel olarak aktif 1: 1 boks oyunu Survios’un en yeni özel VR inovasyonuna sahiptir: Phantom Melee Technology ™, delme ve ringde vurmanın gerçek hayattaki etkilerini taklit etmek için Duyarlı Kontrol ve Sanal Dayanıklılıktan yararlanan Hayalet Melee Technology ™. Tatmin edici, etkili bir mücadele içinde üst kesimler, jablar ve flurries gibi çeşitli yumruk atmak. Ama muhafızlarına izin vermeyin: çok fazla yumruk atmayın ve yorgunluk çekersiniz, ve her zaman gelen darbelerden kurtulmaya ve savunmaya hazır olun. Çok fazla isabet, vücudunuzdan ayrılmayacak ya da tamamen yere serecek – savaştan çok uzaklaştığını göstermek için geri sayım yapmadan önce avatarınıza geri dönün.

 

Tür:   AKSİYON – SPOR – SİMÜLASYON
Platform: PC
Boyut: 2.3 GB
Crack:  VAR
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-4590
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD R9 290X
  • DirectX: Sürüm 11
  • : Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

 

 

 

 

 

Creed: Rise to Glory TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
ronaldo Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ronaldo
Üye
ronaldo

bu torrenti eklediğiniz iyi oldu