Criminal Minds

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Criminal Minds 1 – 13. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Criminal Minds Sezon 1080p Torrent İndir

Criminal Minds Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Criminal Minds, Jeff Davis tarafından yaratılan ve üretilen Amerikan polis usulü bir suç draması televizyon dizisidir. Başlangıçta 22 Eylül 2005’te CBS ağında yayınlandı ve on üç mevsim koştu.

Davranışsal Analiz Birimi (BAU) üyeleri olarak FBI için çalışan bir grup davranışsal profilcinin hikayesini anlatıyor. Takım, suçu yalnızca soruşturmaktan ziyade, suçluyu “suçlu” ya da “bilinmeyen özne” olarak adlandırılan bir profile ayırmaya odaklanıyor. Gösteri, ekip olayları çalışırken izler ve kişisel mücadelelerini ele alır.

Şovda Jason Gideon (Mandy Patinkin), Aaron Hotchner (Thomas Gibson), Elle Greenaway (Lola Glaudini), Derek Morgan (Shemar Moore), Spencer Reid (Matthew Gray Gubler), Jennifer Jareau (AJ Cook) ve Penelope Garcia (Kirsten Vangsness) orijinal kadro olarak. Gösterinin sonraki dönemlerinde, Emily Prentiss (Paget Brewster), David Rossi (Joe Mantegna), Ashley Seaver (Rachel Nichols), Alex Blake (Jeanne Tripplehorn), Kate Callahan (Jennifer Love Hewitt), Tara Lewis (Aisha Tyler) Luke Alvez (Adam Rodriguez), Stephen Walker (Damon Gupton) ve Matt Simmons (Daniel Henney) tanıtıldı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Criminal Minds TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 6.0 GB per sezon
  • Süre: 1 – 13. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.2

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Criminal Minds 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.