Daredevil

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Daredevil 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Daredevil Sezon 1080p Torrent İndir

Daredevil Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Marvel’in Daredevil’i ya da sadece Daredevil, aynı adı taşıyan Marvel Comics karakterini temel alan Drew Goddard tarafından Netflix için yaratılan bir Amerikan web dizisi serisidir. Marvel Sinematik Evreninde (MCU) yer alan film, franchise filmlerinin sürekliliğini paylaşıyor ve The Defenders crossover mini dizilerine yol açan bir dizi gösteride ilk. Seri, Marvel Televizyonu tarafından ABC Studios ve Goddard Textiles ile birlikte ilk sezon için DeKnight Productions ile birlikte üretildi. Steven S. DeKnight, ilk sezonunda Doug Petrie ve Marco Ramirez ile ikinci sezonu devraldıran oyuncu olarak görev yapıyor. Üçüncü olan için de seriye katılan Erik Oleson; Goddard, dizi için bir danışman olarak hizmet vermektedir.

Charlie Cox, gece boyunca maskeli bir vigilante olarak suçla savaşan kör bir avukat olan Matt Murdock / Daredevil olarak rol yapıyor. Deborah Ann Woll, Elden Henson, Rosario Dawson ve Vincent D’Onofrio da, Toby Leonard Moore, Vondie Curtis-Hall, Bob Gunton ve Ayelet Zurer ile ilk sezonda yer alan Jon Bernthal, Élodie Yung ve Stephen Rider ile birlikte rol aldı. İkinci sezon için kadroya katıldı ve üçüncü sezonda Wilson Bethel ve Jay Ali katıldı. Daredevil, 2013 yılının sonlarında, Marvel’e geri dönen karakterin film haklarından bir yıl sonra, Goddard ile başlangıçta bir yıl sonra 2013 yılında işe alındı. DeKnight onu showrunner olarak değiştirdi ve Cox, 2014 yılının Mayıs ayında başlaması için işe alındı. Çekimler New York’ta gerçekleşti hala eski Hell’s Kitchen’a benzeyen alanlarda.

İlk sezonun tüm bölümleri 10 Nisan 2015’te Netflix’te yayınlandı, ikinci sezon ise 18 Mart 2016’da tamamen serbest bırakıldı. Olumlu eleştirilerle karşılandılar. Temmuz 2016’da, seri, 19 Ekim 2018’de piyasaya sürülmesi beklenen üçüncü bir sezon için yenilenmiştir. Bernthal’in Frank Castle / Punisher karakterine dayanan ve Marvel’in The Punisher isimli oyunuyla bir seri, Netflix tarafından sipariş edilmiştir. Nisan 2016 ve Kasım 2017’de piyasaya çıktı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Daredevil TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 50.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama – Aksiyon
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015 –
  • IMDb: 8.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Daredevil 1080p 1-2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.