Darksiders Genesis

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Darksiders Genesis

Full Torrent Oyun İndir

[ HOODLUM ]

 

 

Darksiders Genesis Torrent oyun indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Yaratılışın başlangıcından itibaren, COUNCIL varlığın karşısındaki dengesini korumuştur. Emirlerini yerine getiren HORSEMEN, Nephilim (kendilerini meleklerin ve şeytanların doğal olmayan birlikteliğinden doğmuş güçlü varlıklar) ve Konseye kendilerini taahhüt etmiş ve muazzam bir güç kazanmışlardır. Ancak, bu güç trajik bir bedelle geldi: Süvari türlerinin geri kalanını silmek için yeni kuvvetlerini kullanmaları emredildi.

 

Ardından, Konsey iradesine itaat eden Süvari’nin Nephilim’i yok ettiği Eden’e yapılan kanlı bir savaş oldu. Eden, WAR ve STRIFE olaylarından istifade ederek yeni bir görev verildi – LUCIFER, esrarengiz ve aldatıcı şeytan kral , cehennem boyunca iblislere güç vererek güç dengesini bozmayı planlıyordu. Savaş ve Strife, bu ustaları avlamalı, bilgi toplamalı ve nihayetinde Dengeyi sonsuza dek üzecek ve tüm yaratımları çözecek tehditlerde bulunan karışık, şeytani bir komplo ile mücadele etmelidir. DARKSIDERS: GENESIS, yolunda ilerleyen bir aksiyon / macera oyunudur. iblislerin orduları, melekler ve cehenneme giderken aralarındaki her şey, yanan silahlar ve sallanan kılıçlarla.

 

Genesis, oyunculara ilk oyunun olaylarından önce DARKSIDERS dünyasına ilk bakışlarını veriyor. Dahası, dördüncü ve son süvari STRIFE’yi ve aynı zamanda franchise tarihinde ilk kez Co-op oyununu tanıttı. Özellikler: İlk defa oynanabilen güçlü kılıç ustası arasında geçiş yapan silahlı Süvari Strife gibi melekler ve şeytanları patlatın.

 

Çılgınca, tek oyunculu bir oyunda Anında Savaş ve Strife: Darksiders’ın destansı dünyasını keşfedin ve iki oyunculu kooperatif modunda bir arkadaşınızla mahkExm olun, Seven Seals’ın kaynağını keşfederek, orijinal Darksiders’tan önce yepyeni bir hikaye kampanyası keşfedin.

 

 

 

  • Tür: Aksiyon – Macera – RPG

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 9.5 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Çıkış Tarihi: 5 Aralık 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Darksiders Genesis Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci: AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz) veya daha iyi
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960DirectX: Sürüm 11
Disk: 15 GB boş alan

 

 

 

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Darksiders Genesis HOODLUM TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Bit Sentinel Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bit Sentinel
Üye
Bit Sentinel

çok başarılı birader