DayZ

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
DayZ

Full Torrent Oyun İndir

[ DARKSIDERS ]

 

DayZ DARKSIDER TORRENT

DayZ DARKSIDERS TORRENT

 

oyun-konusu

 

Sovyetler sonrası ülke olan Chernarus, bilinmeyen bir virüs tarafından saldırıya uğradı ve çoğunluğu nüfusu bulaşmış hale getirdi. Kaynaklarla savaşmak kurtulanlar arasında düşmanca bir zihniyet doğurdu, insanlıktan kalanı yıkmaya zorladı. Virüse karşı bağışıklık sağlayan birkaç kişiden birisiniz – hayatta kalmak için ne kadar ileriye gideceksiniz?
Bu DayZ, bu senin hikayen.
DayZ, bir sunucudaki 60 oyuncunun her birinin tek bir hedefi takip ettiği, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalabilmek için her şeyden önce hayatta kalmak için affedilmeyen, otantik, açık dünya sanal bir çevrimiçi oyunudur. Size yüzeysel ipuçları, referans noktaları, yerleşik dersler ya da yardımlar yoktur. Her karar önemlidir – oyun kaydetmeden ve fazladan hayat olmadan, her hata öldürücü olabilir. Eğer başarısız olursa, her şeyini kaybedersin ve baştan başlarsın.

Sarf malzemelerini temizlemek ve açık dünyayı dolaşmak, DayZ’de asla güvende hissetmez, çünkü bir sonraki köşede ne olduğunu asla bilemezsiniz. Düşman oyuncu etkileşimleri ya da sadece şiddetli havalarda mücadele etmek, çok gerçek duyguları yaşadığınız yoğun, sinir bozucu anlara kolayca dönüşebilir. Öte yandan, DayZ’de başka bir dost kurtulanla buluşmak ömür boyu sürecek gerçek bir arkadaşlığa yol açabilir …

Seçimleriniz ve kararlarınız, tamamen benzersiz ve kesinlikle kişisel olan bir oyun deneyimi yaratıyor – dışarıdaki diğer çok oyunculu oyunlarla eşsiz. Bu DayZ, bu senin hikayen.

 

Tür:   Simülasyon – Aksiyon – Açık Dünya – Hayatta Kalma – Macera – Korku
Platform: PC
Boyut: 11.9 GB
Crack:  DARKSIDERS
Tarih: OCAK 2019
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

DayZ TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

DayZ Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4430
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD R9 270X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX® uyumlu

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

DayZ – DARKSIDERS TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.