Dead or Alive 6

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Dead or Alive 6

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

DEAD OR ALIVE 6, gerçekten eğlenceli bir rekabet deneyimi yaratan çarpıcı grafiklere ve çok katmanlı aşamalara sahip olan Koei Tecmo Games tarafından üretilen hızlı tempolu bir 3D dövüş oyunudur.

[DOA Serisi tanıtımı]
ÖLÜ VEYA ALIVE franchise Koei Tecmo Games ‘Team NINJA tarafından üretilen bir AAA dövüş oyunu serisidir. 1996 yılında orijinal DEAD OR ALIVE arcade oyunu ile başlayan ve o zamandan beri dünya çapında çok sayıda konsol ve arcade makinesinde ortaya çıkan hızlı tempolu 3D dövüş oyunlarından oluşuyor. DEAD OR ALIVE 6’da, DOA dünyası, mümkün olan en yüksek seviyede yeni dövüş eğlencesi sağlamayı amaçlayan, hem gelişmiş görseller hem de güncellenmiş bir savaş sistemi içeren, her zamankinden daha canlı hale geldi.

[Öykü]
Hikaye, 2 ayrı ana anlatıya odaklanan DEAD OR ALIVE 5’in olaylarını takip edecek; yani “Ninja ve DOATEC” ile “M.I.S.T. Donovan liderliği ”ve 6. ÖLÜ VEYA ALIVE Turnuvası sırasında gerçekleşen olaylar. Karakterleri döndürmek için yeni bir yan hikaye bölümü de eklenecek.

[Yeni Görseller]
Yeni bir grafik motorunun yardımıyla, DOA6 dövüş oyunlarının görsel olarak eğlenmesini tamamen yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyor. Grafikler hem baştan çıkarıcı hem güzel hem de gerçekçi olacak şekilde geliştirildi, yüz ifadelerinin artması, ter ve kirin karakter modellerinde gösterilmesi gibi özel efektler ve gerçekçi vuruş efektleri ortaya çıktı.

[Üçgen Sistemi]
Geleneğin ardından, DEAD OR ALIVE 6’daki dövüşler üçgen sistemine dayanır: grev vuruşları, grev vuruşları ve grev vuruşları. Rakibinizin hücumunu fırlatan bir saldırının inişe geçmesi gibi, rakibinizin hücumunu vuran iyi düzenlenmiş bir saldırı inişi, Hi Counter saldırısı ile sonuçlanacak ve daha fazla hasar verecektir.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Anime – Dövüş

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 22.1 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5-4690 veya üzeri
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 770
DirectX: Sürüm 11
: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 11 veya üstü

 

 

 


 

Dead or Alive 6 CODEX TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


4
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Easy Sweep Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Stuart
Üye
Stuart

👏👏👏👏

Lucky Martian
Üye
Lucky Martian

içerik harbiden çok iyi 😀

Truth
Üye
Truth

valla admin süper 🙂

Easy Sweep
Üye
Easy Sweep

uzun zamandır bekliyordum bunu