Deadpool 2 720p – 1080p ALT YAZILI TORRENT İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Deadpool 2 720p Torrent İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

Deadpool 2 TORRENT indir türkçe hd

Deadpool 2 TORRENT indir türkçe hd

Deadpool 2, 20th Century Fox tarafından dağıtılan Marvel Comics karakteri Deadpool’a göre uyarlanmış bir 2018 Amerikan süper insan filmi. X-Men film düzenlemesinin onbirinci bölümü ve 2016 yapımı Deadpool filminin hemen bir kısmını içerir. Filmde, David Leitch tarafından Rhett Reese, Paul Wernick ve Ryan Reynolds’un içeriğiyle, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J., Brianna Hildebrand ve Jack Kesy kadrosu yer alıyor. Filmde, Deadpool, X-Force grubunu zaman yolculuğu subayı olan Cable’dan genç bir mutantı korumak için görev alıyor.

Deadpool’un devamı için planlar, o filmin çıkışından önce başladı ve Şubat 2016’da onaylandı. Reynolds, Reese, Wernick ve yönetici Tim Miller’ın ilk yaratıcı grubunun ikinci film için hızla geri dönmesine rağmen Miller kaldı Reynolds ile özgün zıtlıklar nedeniyle Ekim 2016’da başlandı ve Leitch tarafından uzun bir süre önce tamamlandı. Kablonun son kısmını Brolin ile doldurmak için geniş bir fırlatma görüntüsü oluştu. Kayıt Haziran-Ekim 2017 arasında Kanada, British Columbia, çekildi.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Deadpool 2 TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.2 GB
  • Süre: 2 Saat
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon, Komedi
  • Kalite: 720p

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.