Demir Adam 3 – Iron Man 3 Türkçe Dublaj

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Demir Adam 3 – Iron Man 3 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE DUBLAJ

 

Demir Adam 3 - Iron Man 3 Türkçe Dublaj Torrent İndir

Demir Adam 3 – Iron Man 3 Türkçe Dublaj Torrent İndir

 

 

film-konusu

 

Iron Man 3, Marvel Stüdyoları tarafından üretilen ve Walt Disney Studios Motion Pictures1 tarafından dağıtılan Marvel Comics karakterli Iron Man’e dayanan bir 2013 Amerikan süper kahraman filmi. 2008’in Iron Man ve 2010’ların devamı niteliğinde. Iron Man 2 ve Marvel Sinematik Evreninde (MCU) yedinci film. Film, Drew Pearce ile birlikte yazdığı bir senaryoda Shane Black tarafından yönetildi ve Robert Downey Jr., Tony Stark / Iron Man rolünde Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stéphanie Szostak ve James Badge Dale rollerinde oynadı. Jon Favreau ve Ben Kingsley. Iron Man 3’te Tony Stark, The Avengers olaylarının neden olduğu travma sonrası stres bozukluğu ile ilgilenirken, gizemli Mandarin liderliğindeki bir dizi terörist saldırıyı araştırıyor ve eski bir düşmanla çatışmaya giriyor: Aldrich Killian.

Mayıs 2010’da Iron Man 2‘nin piyasaya sürülmesinden sonra yönetmen olarak görev yapan Favreau geri dönmemeye karar verdi ve Şubat 2011’de Black filmi çekmek ve yönetmek için işe alındı. Black and Pearce, senaryoyu karakter odaklı ve gerilim unsurlarına odaklamayı tercih etti; bu da Warren Ellis’in “Extremis” hikayesi arkasındaki kavramları kullanıyor. Nisan ve Mayıs 2012 boyunca, filmin destekleyici kadrosu, Kingsley, Pearce ve Hall’un kilit rolleri canlandırmasıyla dolduruldu. Çekimler 23 Mayıs’ta başladı ve 17 Aralık 2012’ye kadar sürdü.

Bunlar öncelikle Kuzey Carolina’daki Wilmington, EUE / Screen Gems Stüdyolarında gerçekleştirildi. Ek çekim, Kuzey Carolina’nın yanı sıra Florida, Çin ve Los Angeles’ın çeşitli yerlerinde gerçekleşti. Görsel efektler Scanline VFX, Digital Domain ve Weta Digital gibi 17 şirket tarafından ele alındı. Film post prodüksiyonda 3D’ye dönüştürüldü.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Demir Adam 3 – Iron Man 3 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB
  • Süre: 2 Saat 15 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE DUBLAJ
  • Konu: Bilim Kurgu – Aksiyon
  • Kalite: 1080p

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Demir Adam 3 1080P Torrent İndir
 

TR SES DOSYASINI İndir
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.