Den blomstertid nu kommer – Kıyamet

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Den blomstertid nu kommer – Kıyamet TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Den blomstertid nu kommer 1080p Torrent

Den blomstertid nu kommer 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

2005’te Alex annesi ve agresif babası Björn ile birlikte bir köyde yaşıyor. Annesi aileden ayrılır ve Alex’in en yakın arkadaşı Anna Stockholm’e taşınır. Alex babasını terk etmeye karar verir ve bir akrabasına geçer.

On yıl sonra, Alex Stockholm’de yaşıyor ve şimdi ünlü bir piyanist. Yaz döneminde, Stockholm’de çok sayıda patlama yaşanıyor. Alex menajeriyle ayrılır ve Anna ile daha küçükken oynadığı kilise organını satın almak için kendi köyüne geri dönmeye karar verir. Orada, Alex tekrar köye geri taşınan Anna ile tanışır. İsveç’e yapılan saldırılar, yağmurlu yaz aylarında dikkatsizce araba kullanan ve kaza yapan insanları içerecek şekilde kötüleşti. Elektrik ve mobil şebekeler vuruldu ve kullanılamıyor.

Aynı zamanda, Alex’in köyünde babası Björn, silahlı adamların elektrik şebekesine erişimi olan kısıtlı bir alana girmelerini engelliyor. Siviller oraya Alex ve Anna da dahil olmak üzere bombardıman yerinde güvenlik sağlamaya geliyorlar. Askerlerle telsizden haberleşip köy kilisesinde buluşmaya gittiler. Helikopterler onlara ateş ediyor, ama Björn uçağı düştü, Björn uçağı düştü, Alex ve Anna’yı kurtardı.

Film, köy kilisesinde imha edilmiş ve tutuşmuş bir sahne ile bitiyor. Alex ve Anna, yağmurun içinde dururken, saldırıların bir parçası olarak yağmurdaki kimyasal maddeler nedeniyle son anılarını kaybetti. Anna ordu tarafından elinden alındı. Filmin son klibinde Putin var – bu da Rusya’nın saldırıların arkasında olduğunu gösteriyor.

 

  • Dosya Boyutu: 2.2 GB

 

  • Süre: 2 Saat 09 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Romantik – Bilim Kurgu – Gerilim

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.6

 

FILM TRAILER

Den blomstertid nu kommer – Kıyamet Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Den blomstertid nu kommer – Kıyamet 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.