Desperate Housewives Tüm Sezonlar

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Desperate Housewives 1-8. Sezon Tüm Bölümler

HD TORRENT İNDİR

Desperate Housewives 1-8 SEZON TORRENT İNDİR TÜRKÇE

Desperate Housewives 1-8 SEZON TORRENT İNDİR TÜRKÇE

Desperate Housewives dizibox olarak indirebileceğiniz bu Amerikan yapımı dizi gerçekten çok büyük bir hayran hitlesini elinde bulunduruyor. Desperate Housewives ne demek diye soruyorsanız, yani dizinin Türkçe karşılığını merak ediyorsanız Umutsuz Evkadınları diyebiliriz. Bu ismi bir yerden hatırlıyor olabilirsiniz çünkü bu Amerikan yapımı dizi, ülkemizde  bu isimle yerli firmalar tarafından yeniden ele alındı. Ancak ne kadar başarılı oldu orası meçhul. Diziye sıfırdan başlamak istiyorsanız Desperate Housewives kaç sezon diye düşünebilirsiniz. Dizi 8 sezon ancak bu tarz dizilerden hoşlanıyorsanız kesinlikle soluksuz bir şekilde Desperate Housewives izleyeceğinizden emin olabilirsiniz.
Desperate Housewives Konusu – İçeriği
Herkesi şaşırtarak, beklenmedik bir anda intiharı seçen Mary Alice Young, “oralardan bir yerden” dört yakın arkadaşının yaşadıklarını anlatıyor. Dört ev kadınının rutin yaşamları ne kadar sıkıcı ve tekdüze görünse de işin gerçeği hiç de öyle değil. Lynette, Tom’un gayri meşru çocuğu ve onun annesiyle başa çıkmaya çalışırken, Susan ise komadaki Mike’ın uyanıp ona dönmesini beklemektedir. Bree yeni tanıştığı Orson ile kötü günleri geride bırakmaya çalışacak, ama Orson’un geçmişi peşlerini bırakmayacak gibi görünüyor.

 

Kaynak: Wikipedia.org

TRAILER

Desperate Housewives TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 64 GB
  • Süre: 1-8 .Sezon
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Komedi, Dram, Gizem
  • Kalite:  HD

 

 

İNDİRME BAĞLANTILARI

 

.torrent”]

 

 

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.