Diluvion Resubmerged – PLAZA

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Diluvion Resubmerged

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Diluvion Resubmerged PLAZA TORRENT İNDİR

Diluvion Resubmerged PLAZA TORRENT İNDİR

 

oyun-konusu

 

Diluvion: Resubmerged, sıfırdan yeniden inşa edildi ve yağmalamak, benzersiz ekibinizi yönetmek ve farklı denizaltılarınızı oyuncuların ihtiyaçlarına ve oyun tarzlarına uyacak şekilde yükseltmek için daha stratejik bir derinlik katan yepyeni özellikler sunuyor. Mürettebatınızın yeteneklerini ve üstesinden gelmek için gerekli olan tehlike savaşları ile kurtuluş, her zamankinden daha dinamiktir ve yeni bir dövme sistemi, zırh, derinlik aralığı, yaşam desteği ve daha fazlasıyla ilgili yükseltmelerle geminizin daha fazla kişiselleştirilmesini sağlar. Güncelleme ayrıca geliştirilmiş görseller, haritalanabilir gamepad kontrolleri, yeni grafik ayarları, gelişmiş arayış takibi ve yol noktaları ile eksiksiz bir UI revizyonu, her yerden tasarruf etme ve yer işareti, navigasyon ve yol bulma sistemlerini yenilemeyi içeriyor. Son olarak yeni yan arayışlar, sanat ve müzik, bir dizi yaşam kalitesinin iyileştirilmesi.

Sayısız yüzyıllar önce meydana gelen Büyük Taşkınlar tarafından derin okyanuslara itilmiş olan insanlık, artık kırılmaz bir buz tabakası altında sıkışıp kalmış ve hayatta kalmaları hafif bir iplikle asılı kalmaktadır. Bununla birlikte, azim eğilimleri güçlü ve farklı krallıklar, dinler ve kültürlerle yeni bir uygarlık ortaya çıktı. Kaderin bir twist tarafından, bir arzulayan denizaltı kaptanı, ilk sub sizin komutanlık onur verildi. Komutanlığındaki cesur bir ekiple, şimdi insanlığın en büyük sırrını keşfetmek için bir arayışta bilinmeyene giriyorsun.

Bu güzel gerçekleşmiş su baskın dünyasında derinliklerin tehlikelerini araştırın ve anlatılmamış zenginlikleri ve zaferi keşfedin. Medeniyetin kalıntılarını sayısız eşsiz kasabada keşfedin ve yerel lore, ticaret hikayeleri ve hazinelerini öğrenin ve yeni üyeleri işe alın.

Derin bir yükseltme sistemi kullanarak oyunun 9 benzersiz denizaltı denizaltılarını sürekli iyileştirin ve yeni alanlara ve yağmalara erişin. Derinlerdeki tehlikelerin üstesinden gelmenize yardımcı olacak çok sayıda top ve torpido türünü keşfedin ve kendi eşsiz ekibinizi yanınızda cesurca toplayın. Sessiz bir avcı veya dreadnought yanan bir silah olarak oynamak istersiniz, mürettebat üyelerinizi ve silahlarınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde düzenleyin.

 

Tür:   AKSİYON – MACERA – RPG
Platform: PC
Boyut: 4.7 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Diluvion Resubmerged – PLAZA TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Diluvion Resubmerged – PLAZA Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 10
  • İşlemci: Intel i5 (veya eşdeğeri)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: GeForce GT 300 serisi (veya eşdeğeri)
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Diluvion Resubmerged – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.