Divinity: Dragon Commander

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Divinity: Dragon Commander Full Torrent İndir

Divinity Dragon Commander Full Torrent oyun İndir

Divinity Dragon Commander Full Torrent oyun İndir

Divinity: Dragon Commander torrent, sen bir ejder şövalyesisin. Motivasyonunuz kırık krallığı birleştirip başka bir yönetime dönüşecektir. Refahınız tamamen alanın yeterince ele alınma kapasitesine, güçlü silahlı kuvvetler üretme ve onları hayata geçirme kapasitesine bağlıdır. Gizemli silahınız: stratejik yetenekler, yönetim kapasiteleri ve bir ejderha daima ölmeden önce nefes alıp verme şansı. Dragon Commander yalnızca önemli bir torrent oyun değil. Bir ejderhayı, eğlenceyi taklit eden ve etkinlik yönetimi yapan, dünya çapında oyun içindeki ayrıntılara odaklanmış bir rehberle birleştirir.

Divinity: Dragon Commander full torrent oyun indir içinde, sürekli kara üzerindeki, okyanus ve havada karşı karşıya geldiğiniz savaşçılarla başa çıkmaktır. Farklı birimler çeşitliliğine bakılmaksızın, silahlı kuvvetinizi savaş sırasında rakibinizin yüz yüze saldıran bir savaş ejderine dönüştürme, savaşçılara savaşta yardım etme veya meşru yönetimi işbirliğinin temel bileşenleri arasında çeşitli büyüler kullanma kapasitesine sahip olacaksınız. İyi düzenlenmiş savaş: Temel olarak, gezegenin iyi düzenlenmiş stratejik rehberinde barışı yakalamayı amaçlamaktadır. Birkaç girişim ön planlayın, sağlam silahlı kuvvetler oluşturun ve birlikler ve ejderhalar için doğru yeniliğe katkıda bulunun ve güncelleyin.

 

Tür: RPG , Aksiyon, Strateji, Savaş
Platform: PC
Boyut: 8.6 GB
Crack: methbox
Tarih: Ocak 2018
Dil: İngilizce

 

Divinity: Dragon Commander TRAILER

Divinity: Dragon Commander TRAILER

 

Divinity: Dragon Commander Minimum Sistem Gereksinimleri

Divinity: Dragon Commander Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 15 GB

 

İNDİRME LİNKLERİ

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.