12225 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Suits

Suits 1-8. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Suits Sezon 1080p Torrent İndir
Suits Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Suits, Aaron Korsh tarafından yaratılan ve yazılan Amerikan yasal tiyatro dizisidir. Bu seri, 23 Haziran 2011’de ABD’nin kablo ağında yayınlandı ve Universal Cable tarafından üretildi. Suits, New York’ta bir kurmaca hukuk bürosunda kuruldu. Şovun odak noktası yetenekli üniversite okulu Mike Ross’u (Patrick J. Adams) izliyor ve ilk olarak hukuk fakültesine katılmamış olmasına rağmen Harvey Specter (Gabriel Macht) için bir hukuk yardımcısı olarak çalışıyor. Gösteri, Mike’ın sırrını korurken, davaları kapatmak için Harvey ve Mike’ın yönetimine odaklanıyor.

Suits, 2012’den bu yana çeşitli ödüllere aday gösterildi. Gina Torres ve Patrick J. Adams, sırasıyla Jessica Pearson ve Mike Ross rolleri için bireysel övgü aldı. Destekleyici bir oyuncu olarak rolünü tanıyan iki adayın üzerine, Torres, 2013 NHMC Impact Awards’da bir Televizyon Dizisinde Üstün Performans ödülüne layık görüldü. Adams, 2012 Screen Actors Guild Awards’da Drama Serisinde Erkek Oyuncu tarafından Üstün Performansa aday gösterildi ve gösterinin kendisi iki Halkın Seçimi Ödülü’ne aday gösterildi.

30 Ocak 2018’de seri dizisi Patrick J. Adams ve Meghan Markle olmaksızın serilerin sekizinci sezonda yenilenmesi duyuruldu. Daha sonra Katherine Heigl’in sezon 8’de oyunculardan Samantha Wheeler olarak rol aldığı ve tekrarlayan yıldız Dulé Hill ve Amanda Schull’un seriye terfi ettikleri açıklandı. 8 Mart 2018’de, bir önceki seri yıldızı olan Gina Torres’in, karakterinin etrafında dönen bir spin-off olacağı duyuruldu, Jessica Pearson, daha sonra Second City başlıklı olacağını duyurdu. Sezon 8, 18 Temmuz 2018’de gösterildi.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER
Suits TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 20.0 GB per Season
  • Süre: 1-8. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2011 –
  • IMDb: 8.6

 

gorseller

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir