NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Young Sheldon

Young Sheldon 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Young Sheldon Sezon 1080p Torrent İndir
Young Sheldon Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Young Sheldon (young Sheldon olarak stilize edilmiş), Chuck Lorre ve Steven Molaro tarafından yaratılan CBS’de bir Amerikan televizyon komedisidir. Seri, Big Bang Theory için bir spin-off prequel ve Doğu Teksas’ta ailesiyle birlikte yaşayan ve liseye giden dokuz yaşında Sheldon Cooper karakterini izliyor. Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord ve Annie Potts’un yanı sıra genç Sheldon’la yıldızları canlandırıyor. Big Bang Theory’de yetişkin Sheldon Cooper’ı canlandıran Jim Parsons diziyi anlatıyor ve yönetici yapımcı olarak hizmet ediyor.

Prequel serilerinin gelişimi, 2016 yılının Kasım ayında, Parsons’ın The Big Bang Theory üreticilerine aktardığı ilk fikirden başlamıştır. Sonraki Mart, Armitage ve Perry atıldı ve seri CBS tarafından emredildi. Seri 25 Eylül 2017’de özel bir önizleme olarak yayınlandı ve iki gün sonra, CBS 22 bölümün tam bir sezonu için seriyi aldı. 2 Kasım 2017’de, yeni bölümler haftalık olarak yayınlanmaya başladı. Ocak 2018’de CBS, 24 Eylül 2018’de prömiyer olan ikinci bir sezon için seriyi yeniledi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER
Young Sheldon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 31.4 GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 – 
  • IMDb: 7.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Young Sheldon 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI