Doctor Who

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Walking Dead 1-11. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

1931’den bu yana BBC tarafından üretilen bir İngiliz bilim kurgu televizyon programı olan Doctor Who. Program, Gallifrey gezegeninden, tüm insanlara, dünya dışı bir varlık olan “Doctor Who” adlı bir Zaman Lordu’nun maceralarını tasvir ediyor. Doctor Who evreni TARDIS olarak adlandırılan bir zaman yolculuğu uzay gemisinde araştırır. Dış tarafı, dizinin ilk yayınlandığı 1963’te Britanya’da ortak bir manzara olan mavi bir İngiliz polis kutusu olarak ortaya çıkıyor. Bir takım refakatçi eşliğinde, medeniyetleri kurtarmak ve ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek için çalışırken çeşitli düşmanlarla savaşır.

Gösteri, İngiliz popüler kültürünün önemli bir parçasıdır ve başka bir yerde bir kült kazanmıştır. İngiliz televizyon profesyonellerinin kuşaklarını etkilemiş, birçoğu diziyi seyretmişti. Program, başlangıçta 1963’ten 1989’a kadar sürdü. 1996’da, düzenli bir üretimi, bir arka kapı pilotuyla, Doctor Who adlı bir televizyon filmi şeklinde yeniden canlandırma girişimi başarısız oldu. Program 2005’te yeniden başlatıldı ve o zamandan bu yana Cardiff’te BBC Wales tarafından şirket bünyesinde üretildi. Aynı zamanda çizgi roman, film, roman, ses dramaları ve televizyon dizisi Torchwood (2006–2011), The Sarah Jane Adventures (2007–2011), K-9 (2009–2010) dahil olmak üzere birçok spin-off üretti. ve Sınıf (2016), ve popüler kültürde birçok parodinin ve referansların konusu olmuştur.

On iki oyuncu, diziyi Doctor Who olarak seçti. Bir aktörden diğerine geçiş yeni bir enkarnasyon halinde rejenerasyon konsepti ile şovun planına yazılır. Zaman Lordu, mevcut olanın iyileşmek için çok kötü bir şekilde zarar gördüğü zaman yeni bir vücuda “dönüştürüldüğü” bir arsa aygıtıdır. normalde. Her aktörün tasviri benzersizdir, ancak hepsi aynı karakterin yaşamındaki aşamaları temsil eder. Birlikte, tek bir anlatı ile tek bir ömür oluştururlar.

Parselin zaman yolculuğu özelliği, Doctor Who’un farklı vücut hareketlerinin ara sıra buluştuğu anlamına gelir. Doctor Who şu anda Peter Capaldi’nin 2017 Noel özel “Twice Upon a Time” daki çıkışından sonra rol alan Jodie Whittaker tarafından canlandırılmıştır.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 20.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-11.Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Bilim Kurgu – Korku
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2005 –
  • IMDb: 8.7

 

 

 

 

Doctor Who 1080p 1-11. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Spath Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Spath
Üye
Spath

piyasanın en iyi dizi sitesi burası 👍🏻