Dream Alone

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Dream Alone

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Dream Alone Torrent İndir

Dream Alone Torrent İndir

Dream Alone, örnek aşamalı oyun, vahşi tuzakları, farklı bir hikayesi ve bir tür efsane kapasiteleri ile bir 2D platform oyunudur.

Şaşırtıcı bir enfeksiyon, huzurlu bir kasabaya çarpıyor. Kasaba halkı birer birer devlet gibi geçiyor, bütün aileler devlet gibi bir çöküşe düşüyor. Efsanenin ailesi, hastalıktan etkilenen noktada, o, efsanevi büyücüyü bulmak için tehlikeli bir gezi başlatır, Bayan Ölümü kim durdurabilir hatta belki de malady etrafında dönebilir.

Zorlu çok sayıda seviyeden geçer ve bir kereste, mezarlık, savaş alanı, hayali bir kasaba ve benzerlerini birleştirir. Hemen hemen tüm seviyelerin kendi seçmeli gerçeklik yorumlamaları vardır; çeşitli alanlarda birkaç protesto veya tuzak tutan marjinal olağanüstü uyarlamalar yer alır. Hikaye yükseldikçe, oyuncu prensip efsanesinin geçmişi, ilhamı ve son derece kısık gizemleri hakkında daha fazla bilgi veriyor.

Tür:  Aksiyon – Korku – Macera
Platform: PC
Boyut: 900MB
Crack:  CODEX
Tarih: Haziran 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Dream Alone TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Dream Alone Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670
  • Direct X: 9
  • Boş Alan: GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.