Dumplin’

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Dumplin’ TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Dumplin' 1080p Torrent

Dumplin’ 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

Willowdean Dickson, annesi Rosie tarafından “Dumplin” ve herkes tarafından “Will” olarak adlandırılmıştır. Çocukluğunun büyük bir bölümünü öncelikle Will’i tanıtan ve en iyi arkadaşı haline gelen Ellen Dryver’ı tanıtan Lucy Teyze tarafından yetiştirilen ve öğretilen bir çocuk geçiriyor. Lucy, Will’e Dolly Parton’a olan aşkı ve özgüvenini aşıyor, ancak Will ve Ellen’ın liseye son sınıfına başlamadan altı ay önce, Lucy öldü. Rosie, küçük Teksaslı kasabasında geçmiş bir güzellik kraliçesi ve şöhretidir. Will’in daha ağır olan figürü nedeniyle insanlar Rosie’nin annesi olduğunu öğrendiğinde genellikle kafa karışıklığıyla karşılaşırlar. Annesinin çeşitli zaman taahhütlerinden dolayı Will, Will’e çeşitli etkinliklerde eşlik etmesine bağlı olan Rosie ile fazla zaman harcamaz. Will yarışmasında – kasabasında büyük bir olay – saçma bir çember buluyor ve annesinin yarışmasında yargıç olarak katılımını ve vurgulandığı gibi güzelliğe vurgu yaptığını ve katılmayacağını ya da teşvik etmediğini görüyor. Rosie, her yıl kasabanın yıllık Bayan Genç Bluebonnet Yarışması’nda hâkim olmaya devam ediyor. Lucy’nin ölümünün ardından Rosie, annesinin dünyası tarafından kırgın ve utanan Will ile bağlantı kurmakta zorlanıyor.

Will ve Ellen’ın ilk okul gününde Will, başka bir fazla kilolu kızı Millie Mitchellchuck’ı bir zorbadan savunduktan sonra askıya alındı. Bunu takiben Will, Rosie’yi Will’in Will’ine küfrettiği için suçlamakla suçluyor ve Rosie, sağlığına daha iyi bakarsa, Lucy’nin hayatta olacağını ima ettiğinde üzülüyor. Lucy’nin 16 yaşındayken Bayan Genç Bluebonnet Yarışması’nı denemek için başvurusunu bulduktan sonra, Will “topuklu protesto” eyleminde denemeye karar verir. Will imzaladıktan sonra, Will tarafından coşkulu ve acı çeken Millie de kaydolmaya karar verir. Okullarında sinirli bir feminist olan Hannah Perez de imzaladı. Rosie, Will’in başvurusunu, alayı endüstrisinin alay konusu olarak yorumluyor ve Will’i, alayların düşündüğünden daha zor olduğu konusunda uyarıyor. Yarışmaya hazırlanırken Will, inatla katılmayı reddetti ve öfkeli ve Millie ve Ellen’in bunu yapma isteğini kıskanıyor. Ellen’a bırakmasını söyledikten sonra, çifti dövüşür, Ellen, Will’in onun için güvenmediğini üzdü.

Will ile yerel yemeklerinde çalışan Bo, Will’ten bir meteor yağmuru izlemesini istiyor. Çift bağlanır ve öpüşürler. Zararsızca sırtına dokunduğu zaman, panikliyor ve aniden ayrılıyor. Rosie, annesi ona daha az destek veren yarışmacı adayı Bekah Cotter’ı görmeye başlar ve Bo’dan Sadie Hawkins’e soracağını açıklar. Lucy’nin eşyalarında bir el ilanı bulduktan sonra, Will, Millie ve Hannah, Lucy’nin sıkça kullandığı bir Dolly Parton temalı sürükleyici motorcu barını ziyaret eder. Lucy’nin yakın arkadaşı olan Lee Wayne adında bir sanatçıyla tanışıyor ve bu deneyim tarafından yerine getirildiğini hissediyor. Bununla birlikte, yetenek denemeleri sırasında, Will’in bir sihir numarası yapma tercihi, uygulamaya söz vermesine rağmen yetersiz kaldı. Bo daha sonra Will’e duygularını itiraf eder, ancak onun gibi iyi görünen bir adamın neden hoşlanacağını merak ederek, gerçek dünyada birlikte çalışmayacaklarını iddia ederek meşruiyetlerini sorgulamak için hızlıdır. Neden duygularını ciddiye almadığı konusunda kafası karışıyor ve Bekah’ın dansa gitme teklifini reddettiğini açıklıyor. Onu korkak olmakla suçluyor ve başkalarının ne düşündüğüne odaklanmıyor. Will, Lee’nin kendisine ve arkadaşlarına koçluk yaptığı alayı toplantılarını kasıtlı olarak kaçırmaya başlar. Lucy’nin aradığı bir broşunu keşfettikten sonra, ilham alır ve yarışmayı ciddiye almaya karar verir.

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB

 

  • Süre: 1 Saat 50 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Komedi – Müzikal

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.8

 

FILM TRAILER

Dumplin’ Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Dumplin’ 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.