Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

Bir önceki filmin olaylarından bir yıl sonra, Hiccup, Toothless ve arkadaşları, ejderha binicileri, Berk’e ve hareketli ejderha ve insan ütopyasına getirmek için yakalanan ejderhaları kurtarmaya devam ediyorlar. Çabaları, adanın ejderhalarla dolgunlaşmasına neden oldu. Aşırı kalabalıklığa yanıt olarak Hiccup, merhum babası Stoick tarafından konuşulan ejderhalar için güvenli bir sığınak olan “Gizli Dünya” yı bulmak istiyor. Bu arada, savaş ağaları tarafından esir tutulan beyaz bir dişi Fury, meşhur ejderha avcısı Grimmel Grisly’ye, savaş ağalarının alfa olarak kullanması için Toothless’i ele geçirmesi için yem olarak verildi.

Dişsiz, beyaz Fury’yi (Astrid tarafından bir “Işık Fury” olarak adlandırılır) ormanda keşfediyor ve ikisi Hiccup’ın yakındaki varlığını algılayan, Hafif Fury korkup hale gelene kadar birbirleriyle büyülenir. Hıçkırık ve Tüfel daha sonra Grimmel’in Dişsiz’i tutması amaçlanan bölgedeki ejderha tuzaklarını keşfetti. Grimmel o gece Hiccup’ı ziyaret etti, diğer bütün Gece Kürklerini avladığını ortaya çıkardı, ancak Hiccup onu yakalamak için bir pusu hazırladı; Grimmel kaçar, Hiccup’ın evini ve Berk’in sürecini keser. Buna cevaben, Hiccup, Saklıları ve Gizli Dünya’yı ve ejderha avcılarının güvenliğini bulma arayışıyla Berk’i terk etmek için ejderha topladı.

Yolculuğun ortasında, Berkialılar başlangıçta kısa bir süre dinlenmeyi planladıkları bir ada keşfettiler. Dişsiz’in Işık Fury ile olan artan ilişkisini engelleyerek yalnız uçamadığını gören Hiccup [nb 1] onun için otomatik bir kuyruk oluşturur. Kuyruğu aldıktan sonra, Dişsiz uçar, Işık Fury ile kendi başına buluşur ve onunla bilinmeyen bir ülkeye uçar. Valka, keşif devriyesinde, Grimmel’in yaklaşmakta olan ordusuna dikkat çekiyor ve hızla Hıçkırık’a rapor veriyor. Hıçkırık ve biniciler Grimmel’i yakalamak için yola çıktılar; Yine de tuzağına düşerler ve zorlukla kaçarlar. Ruffnut yakalandı, ancak Grimmel’i, onu bırakmasına izin verinceye ve gizlice onu Berkiyalıların yeni yerine kadar takip edene kadar sinirlendirdi.

Dişsiz’i arayan Hıçkırık ve Astrid, Gizli Dünya’yı buluyorlar ve Dişsiz ve Işık Öfkesini orada ejderhalara götürüyorlar ve Dişsiz ile şimdi ona nişanlanıyorlar. İkisi yakında keşfedildiğinde, Dişsiz Hiccup ve Astrid’i kurtarır ve onları Berkiyalılara geri getirir, Hiccup halkının Gizli Dünya’ya davetsiz misafir ve güvensiz olacağını fark eder. Aniden, Grimmel ortaya çıkar ve Dişsiz ve Işık Öfkesini (Dişsiz’i takip eder) yakalar. Dişsiz’in alfa durumu, Grimmel’e, herhangi bir ejderha veya Berkian saldırırsa Işık Öfkesini öldürmekle tehdit ederek Berk’in ejderhalarının geri kalanını ele geçirmesine izin verir.

Astrid’in cesaretlendirmesiyle Hiccup, ejderha sürücüleri ile Grimmel’i ve ordusunu durdurmak için yola koyuldu. Kanatlı elbiselere süzülerek Grimmel’in ordusunu nöbetçi yakalayarak bir savaşı ateşlediler. Hiccup, Dişsiz’i serbest bırakırken, Grimmel Işık Fury’yi ona uyması için uyuşturur. Hıçkırık ve Dişsiz kovalamak verir, ama Grimmel dişsiz havada havada durur ve ejderhanın okyanusa doğru çaresizce düşmesine neden olur. Tek başına Dişsiz’i kurtaramayacağını fark eden hıçkırık, Işık Öfkesini serbest bırakır ve Dişsiz’i kurtarmak için ona yalvarır. Daha sonra gidelim, onun ve Grimmel’in de suya düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, Işık Fury beklenmedik bir şekilde Hileç’i kurtarmak için geri dönerken, Grimmel suyu etkiler ve ölür.

Adaya döndüğümüzde Hiccup, ejderhaların insan dünyasında hiçbir zaman güvende olmayacağını biliyor. Hıçkırık, Dişsiz’e gözyaşı bir veda sunar ve bütün Berkililer, ejderhalarını Gizli Dünya’da yaşamak için özgür bıraktılar. Dişsiz ve Işık Fury, ejderhaların geri kalanını yeni evlerine götürür. Üç ay sonra Hıçkırık ve Astrid, Berkilerin yerleştiği adada evlenirler.

On yıl sonra, Dişsiz ve Işık Fury’nin üç ejderha kuşunu doğurduğu gösterilmiştir. Hıçkırık, Astrid ve iki çocukları denizde yelken açarlar ve Gizli Dünya’nın kenarındaki ejderhalarla birleşirler. İki çocuğunu tanıttıktan sonra, Hiccup oğullarını Dişsiz’e götürürken Astrid ve kızı Stormfly’e uçar, Işık Fury ve yavrularıyla birlikte. Hıçkırık, insanoğlunun birbirleriyle barışçıl bir arada yaşayabilmesi için ejderhaların barış içinde dönecekleri zaman gelene kadar bekleyeceklerine dair yemin eder.

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB

 

  • Süre: 1 Saat 44 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Animasyon – Aksiyon – Macera – Komedi – Fantastik – Aile

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 7.8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Clang Glyph Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Clang Glyph
Üye
Clang Glyph

iyi gibi gözüküyor kanka 😉