Elizabeth Harvest

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Elizabeth Harvest TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

film-konusu

 

 

Film, düğün günü kocası Henry tarafından eve getirilen yeni bir gelin olan Elizabeth ile başlıyor. Ev, saraylı ve sadece iki işçi tarafından tutulmuş, esrarengiz Claire ve kör Oliver, onu bir merak olarak görüyor. Elizabeth’in hayatı başlangıçta pastoraldir ve Henry, işe gitmeden önce bodrum katında bulunan herhangi bir odaya girebileceğini söyler. Başlangıçta kıyafetler, mücevherler ve evin lüksüyle eğlendirilen Elizabeth’in merakı kendisini daha iyi hale getiriyor ve kendisinin klonlarını keşfettiği yasak odayı araştırıyor. Henry eve döndüğünde hızlıca aldatmacasını ve Elizabeth’i öldürür. Klonlardan biri uyandı ve aynı deneyimlerden geçiyor, ki Henry’ye karşı kendini savunmada başarılı, ölümüyle sonuçlandı. Aldatmacası, derhal kalp krizi geçiren ve hastaneye kaldırılan Oliver ve Claire tarafından hızla keşfediliyor. Elizabeth ile yalnız başına kalan Oliver, ayrılırsa Henry cinayeti için hızlı bir şekilde tutuklanacağını ve yalnızca kalması durumunda onu koruyabileceğini iddia ederek, onu şantaj olarak şantaj yapıyor. Oliver, Elizabeth’in önceki gece yaptığı bir yardım çağrısını araştırmak için gelen bir polis memurunu ve Henry’nin arkadaşını öldürmeye kadar gider; Henry’nin klonlar yarattığını ancak evde neler olup bittiğini tam olarak bilmek istediğini bilen Oliver, Elizabeth’i bir odaya hapseder ve Claire’in günlüğünü okuması için zorlar. Bu sayede, Claire ve Henry’nin, Henry’nin ölü karısı Elizabeth’i klonlamaya çalışan mükemmel bilim adamları oldukları ortaya çıktı. İlk klon hiçbir şeyi hatırlayamadığı ve Henry’nin uykusu sırasında kazara boğulma olduğunu iddia ettiği şekilde öldüğü için klonlamadaki ilk girişimler başarısız oldu. Sonunda, Elizabeth klonları klonlama işlemi sırasında orijinal Elizabeth’in bazı hatıralarını saklayabildiğinden ancak hala çocuksu ve masum olduğundan klonlama sınırlı bir başarı ile karşılanmaktadır. Öldürülenler de dahil olmak üzere, Henry ve Claire resmen beş klonu uyandırdı, beşincisi şu anki Elizabeth. Ayrıca Oliver’ın aslında Henry’nin bir klonu olduğu da ortaya çıktı.

Elizabeth 5 bunu, Oliver’ın, Oliver’ın diğer Elizabeth klonlarının bir kısmına bakması nedeniyle onu kıskançlıktan korkuttuğunu belirten Oliver’a anlatır. Oliver, daha sonra, sadece yeni bir Elizabeth klonunun av tüfeği tutması için ortaya çıkması için, muhafızlarını düşürmesi için başarılı bir girişimde Elizabeth 5 tarafından baştan çıkarıldı. Kafası karışmış ve neler olup bittiğinin farkında değil, yeni klon Oliver’i vurup kazara öldürür. Elizabeth 5, yeni klonu tarafından vurularak öldürüldüğü yerde dışarı çıkmayı başarır, sadece ölümünden önce klona bir şeyler fısıldamayı başarır. Henry ve Claire’in klonlama deneylerini tartıştığını gösteren bir geri dönüş gösterildi. Şimdi sadece düğün gecesini yeniden yaşamaya çalıştığını ve ardından yıllarca ölen gerçek karısı nedeniyle, sonuçsuz olduğunu iddia ettiği klonları sadistçe öldürdüğünü keşfetti. Ayrıca, Claire’i korkutan ölüm anları dışında, onları gerçek olarak görmüyor. Ona, sözleşmesinin yeniden müzakere edildiğini, nihayetinde evi ve eşyalarını kendi adına yerleştireceğini ve böylece araştırmasına devam edeceğini söyledi. Yeni Elizabeth klonu daha sonra dergiyi okurken gösterilir, bu da Elizabeth 5’in son sözlerinin kitabı okuması için olduğunu ima eder.

Film, Claire’in eve dönmesiyle sona eriyor, burada klon ona günlük veriyor, evi terk etmeden ve kendi kendine yola çıkmadan önce araştırma ile daha iyi bir şeyler yapmasını söylüyor.

 

 

FILM TRAILER

Elizabeth Harvest Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.8 GB

 

  • Süre: 1 Saat 45 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Gerilim – Bilim Kurgu

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 5.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Elizabeth Harvest 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI3

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.