Empires Apart Civilizations – PLAZA

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Empires Apart Civilizations

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

 

 

Orta çağlarda heyecan verici, ücretsiz oynanabilen Gerçek Zamanlı Strateji oyunu. Benzersiz tasarlanmış gruplar, özelleştirme seçenekleri, tek oyunculu ve çok oyunculu oyun. Modern çağa getirilen kaynakları toplayın, bir orduyu yükseltin ve uygarlığınızı klasik bir RTS’de zafere götürün.

Empires Apart, ortaçağda oynanan ücretsiz bir Gerçek Zamanlı Strateji oyunudur.

Prosedürel olarak oluşturulmuş olağanüstü haritalarda benzersiz şekilde tasarlanmış gruplar. Her oyun, kaynakları topladığınızda, ordunu topla ve düşmanlarına karşı savaş açarken tamamen farklı bir deneyim.

Skirmish, Survival ve Challenge modunda AI’ya karşı Bizanslılar kadar özgür oynayın ya da Benzer ve Özel maçlarda online olarak oynayın.

Gıda, Ahşap, Altın ve Taş toplayın. Askeri ve ekonomik yapılar inşa edin. Müttefiklerle ticaret yapın, güçlü bonuslar için emanetler toplayın. Mızrakçılar, okçular, şövalyeler ve mancınıkların bir ordusunu kaldırın. Kahramanı seç ve uygarlığınızı zafere taşı!

Eğer RTS oyunlarının bir hayranı iseniz, modern bir arayüzün ve hızlı tempolu gerçek zamanlı oyun için yepyeni bir yaklaşımın keyfini çıkarırken geçmişin klasik oyunlarının anılarını yeniden yaşayacaksınız. Tarlada yeniyseniz, Empires Apart, beklediğiniz ücretsiz, ücretsiz RTS deneyimidir.

S: Empires Apart şimdi ücretsiz mi?
C: Empires Apart, her modda ve Bizanslılarla harita üzerinde tamamen oynanabilir. Skirmish, Survival, Unranked ve Sort maçları baştan beri oynanıyor ve oyundaki diğer tüm uygarlıklara karşı oynamak mümkün.

S: İlk çıkışta oyunu tam fiyattan aldım!
C: 11 Ekim 2018’den önce oyunu alan herkes Kurucu olarak oyun içinde tanınır. Kurucular 6 temel uygarlığa (Bizanslılar, Fransızlar, Çinliler, Araplar, Aztekler, Moğollar) hemen erişebilecekler ve gelecekte özel içeriğe erişebilecekler.

S: Ücretsiz olarak hangi gruplar var?
C: Bizanslılar oyunu indirdikten sonra kullanılabilir ve herhangi bir oyun modunda ücretsiz olarak oynanabilirler. İlave medeniyetler, Steam mağazasından DLC olarak satın alınabilir. Bir medeniyet satın almak her oyun modunda kilidini açar. Çok oyunculu bir maçta AI veya başka bir Oyuncu tarafından kontrol edilen herhangi bir uygarlığa karşı oynamak her zaman mümkündür.
Her Uygarlık, özel bir özel yapım senaryosunda satın almadan önce denenebilir.

S: Yeni içerik var mı?
C: Empires Apart’a gelen çok sayıda yeni içeriğimiz var ve sık sık ve düzenli aralıklarla yayınlamayı planlıyoruz. Bu yeni içerik, yeni haritalar ve oyun modları gibi ücretsiz eklemelerin yanı sıra DLC ve oyun içi öğeler aracılığıyla sunulacak yeni medeniyetler ve kozmetik ürünleri içerir.

S: Gelecek Empires Apart için ne bekliyor?
C: Empires Apart’ın Free-to-play versiyonunun lansmanı, oyun için yeni bir başlangıç ​​oluşturuyor. Gelecekte oyunu desteklemek için büyük ve iddialı planlarımız var ve çok yakında yayınlanacak çok sayıda içeriğimiz var. Her zaman olduğu gibi, Empires Apart’ı desteklemeye devam edeceğiz ve oyuncu geri bildirimlerine dayanarak geleceğini şekillendirmeye devam edeceğiz.

 

Tür:   STRATEJİ
Platform: PC
Boyut: 1.3 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2.7ghz veya eşdeğeri
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: GeForce GTX 560 veya eşdeğeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1896 MB kullanılabilir alan

 

 

 

 

 

Empires Apart Civilizations – PLAZA TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


7
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
AdıgüzelMükerremahmet2 Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
MUSTAFA RAŞİD
Üye
MUSTAFA RAŞİD

👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

Dumbo
Üye
Dumbo

güzel gibi duruyor kardeş

Baby Brown
Üye
Baby Brown

😉 😉 😉

Konvay
Üye
Konvay

Selamlar paylaştığın içeriklerin tamamı inan ki en iyisi umarım böyle devam eder 🙂

foccot
Üye
foccot

Selam sayfa süper ötesi efso sitenize üye oldum 🙂

AdıgüzelMükerrem
Üye
AdıgüzelMükerrem

harbiden en iyi Oyun indirme sitesi

ahmet2
Üye
ahmet2

beklediğim torrent