Endless Space 2 Penumbra

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Endless Space 2 Penumbra

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

oyun-konusu

 

Endless Space 2 Penumbra uzun zamandır beklenen korsanlık özelliğini, görünmezliği ve toplum tarafından yaratılan fraksiyonu tanıtıyor: Umbral Korosu.
Umbral Korosu
Umbral Korosu, zamanın başlangıcından beri, dünyadaki sıkıntıların sessiz gözlemcileri olan evreni dolaşıyor. Sonunda, Sonsuz Galaksinin ölüm çığlığını duydular ve acı çekenlerin yardımına acele etmeye karar verdiler.

Umbral Korosu tüm oyun boyunca sadece tek bir gizli sisteme sahiptir. Bununla birlikte, anonim olarak tarafsız veya düşman sisteme yaptırımlar inşa ederek ekonomilerini genişletebilir ve besleyebilirler. Bu hizip, tespit edilmeden kalma kabiliyetine ve hack özelliğinin müthiş kullanımına dayanıyor.

Hacking
Yeni tarama görünümünde, oyuncular artık sahip oldukları bir sistemden hedef sisteme bilgisayar korsanlığı işlemini başlatabilir. Hack ilerlerken, oyuncu ve hedefleri ilerleyişini etkilemek için saldırgan ve savunma programları hazırlayabilecektir. Hack başarılı olursa, saldırgan potansiyel olarak sakatlayıcı sonuçlar arasından seçim yapabilecek …

Görünmezlik
Penumbra, filolarınızın tespit edilmeden düşman hatlarına sızmasına izin veren yeni görünmezlik modülleriyle birlikte geliyor. Bununla birlikte, çok sayıda görünmezlik düzeyi vardır ve bunlar her zaman algılama modülleriyle karşılanabilir.

 

  • Tür: Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 11.0 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: OCAK 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Endless Space 2 Penumbra TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Endless Space 2 Penumbra Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows (yalnızca 64 bit) 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: i3 4. nesil / i5 2. nesil / A6 serisi
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Intel HD 4000 / AMD Radeon 5800 serisi / NVidia 550Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB boş alan
Ses Kartı: DX11 uyumlu

 

 

gorseller

 

full tek link indirme bağlantısı
 

Endless Space 2 Penumbra TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.