Endless Space 2 Supremacy

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Endless Space 2 Supremacy

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Endless Space 2 Supremacy, Hissho Major Faction’ı oyunu ile tanıştırır ve buna ek olarak tüm Factions: The Behemoth Ship’a erişilebilen bir başka galaktik sahne içerir.

HISSHO FAKSİYONU

Hissho, birincil oyun tutkusu Keii olan askeri ve gelişim ile düzenlenmiş bir gruptur. Bu yeni varlık, benzersiz kapasiteleri kontrol etmek için savaşlar kullanılarak yeniden motive edilmek zorundadır. Aynı şekilde emir vererek alemlerine itaat eder. Çarpıcı bir şekilde hücumda olan Hissho, savaş ekonominizi destekleyemeyeceğiniz ve Şerefinizin dağılmasına izin veremeyeceğiniz bir durumda düşecek.

DÖRT YENİ KAHRAMANLAR

Savaş zanaatında bilgili bir grup olarak, azizler kavga ve uzay kavgası etrafında toplanıyor. Başka bir seçeneğin olmaması durumunda, sizin çerçevenizi bir emek ve uzay gemisi fabrikası haline getirmeniz muhtemel olduğu sürece, sağlam operasyonlar ve armada bakım ödemeleri nedeniyle, deniz harekatının amirleri için en uygun olanıdır.

YENİ FİLO

Büyük ve uyarlanabilir, Hissho armadas hem yardım ve direnç veya saldırı modülleri kolaylaştırmak için uygun çeşitli polivalent uzay modülleri nedeniyle açık ve kurnaz yükleri arasında bir streç anahtarı çok fazla olabilir.

ILLO MINOR FAKSİYONU

Illo, felsefesi Fittest’in Survival’ı olan makineleri düşünüyor. Muhtemelen bu Sanctified Equilibrium’u, uzun vadede yapmak için olanaksız hale getirilebilecek türlerle tevzi edebilecekleri kadar hızlı bir şekilde başaracaklardır.

behemotlar

Bu devasa tekneler, şaşırtıcı Sonsuz zamandan kalanlar. Eşsiz ifadesinde büyük ölçüde ölümcül ve esnek olsa da, onların kesin işlevi ilerlemek ve belirli bir yerde ticaret yapmaktır.

 

Tür:  Strateji
Platform: PC
Boyut: 9.7 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Endless Space 2 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Endless Space 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA 550 Ti
  • Direct X: 11
  • Boş Alan: GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.