Escape from Voyna Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Escape from Voyna

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

Escape from Voyna Torrent İndir

Escape from Voyna Torrent İndir

Escape from Voyna, Rus topraklarındaki Soğuk Savaş zamanında ayarlanan pratik tek oyunculu atıcıyı canlandıran bir aktivitedir. Sayısız atomik testten sonra arazi eziliyor ve son zamanlar yayılıyor. Sen, bir gizem operatörü, bir adaya saldırıp saldırganlar tarafından yakalanmadan kaçmak için uğraştın.

Soğuk Savaş mevsiminin ortasında, önemli güçler en büyük ve en iyi atomik silahları inşa etmeye çabalayarak enerjilerini güvence altına almaya gayret ediyorlar. Bunlar uzak adalarda denendi. Bir aksilikten dolayı, bu adalardan birine varırsınız. Bir Amerikan gizem operatörü olarak, RSWS’nin Rus nadir güçleri tarafından ele geçirilmemelisiniz.

Büyük bir saptırma dünyasını gizlice kaç, koş, vur, topla ve keşfe çık. Yediden fazla farklı silahtan biri şüphesiz sizi herhangi bir sıkışık noktadan çıkaracaktır. Saptırma başladıktan sonra, önce kursunuzu almanız ve rotanızı keşfetmeniz gerekir – sürekli olarak bir çıkış yolunu aşmanız gerekir. Bu saptırmanın zor olduğu gerçeğinin ışığında en hızlı ve en az zorlu olanı bulun. Bu stratejik bir atıcı. Silahlar mantıklı bir tepkiye sahiptir ve tek çekimler için daha sık kullanılmamalıdır. Hayatınızı veya cephanenizi gösteren hiçbir HUD yok, artı işareti veya isabet belirteci yok. Kemiksiz olması kolay oyuncular için değil.

Kendinizi iyileştirmek için besin ya da tedavi edici malzemeleri keşfetmelisiniz.

Eğlence, çok sayıda makul şekilde sergilenen silahları içerir. Boşluk da gösterilir, bu yüzden çekimleriniz çekilmeden önce işaret etmek için bir noktaya gelin.

Cephane kısıtlandı!

Düşmanlarınız size bir migren verecektir. AI, araçlarınızı ve çekimlerinizi duyar. Tam olarak peşinden koşup peşinden koşacak ve peşinden koşacak. AI’nın bir grup olarak ortaya çıkacağı gerçeğinin ışığında, kapağınıza dikkat edin. Sinsice yaklaşmalı, izleme kurslarına girmeli ve muhtelif düşmanları gereğinden fazla yerinden etmelisiniz. Hayat kısa ve AI iyi gösteriyor. Kaçış veya uzak durma koşullarının büyük çoğunluğu daha iyi bir seçimdir.

 

Tür:  Aksiyon – Strateji – Simülasyon – FPS
Platform: PC
Boyut: 1.9 GB 
Crack:  SKIDROW
Tarih: Mayıs 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Escape from Voyna TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Escape from Voyna Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660
  • Direct X: 9
  • Boş Alan: 5 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.