Escape Room

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Escape Room TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

escape room 1080p torrent indir

escape room 1080p torrent indir

 

 

 

film-konusu

 

 

Escape Room, Adam Robitel’in yönettiği ve Bragi F. Schut ve Maria Melnik tarafından yazılmış 2019 psikolojik bir korku filmi. Filmde Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Tyler Labine, Jay Ellis ve Nik Dodani var ve bir dizi kaçış odasına gitmeleri için gönderilen ve sadece kaderlerinin bağlı olup olmadıklarını keşfetmek için gönderilen bir grup insan izliyor. veya zamanla onları yenemezler.

Filmin gelişimi Ağustos 2017’de başlamış, daha sonra Maze adı altında ve döküm süreci başlamıştır. Çekimler 2017 yılının sonlarında Ocak 2018’e kadar Güney Afrika’da yapıldı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 Ocak 2019’da Sony Pictures Entertainment tarafından yayınlanan Escape Room, dünya çapında 149 milyon doların üzerinde hasılat elde eden bir gişe başarısıydı. Film, atmosferi övüp eleştiren eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, ancak bilinen komployu ve öncülünden tam anlamıyla faydalanamamasını eleştirdi. 17 Nisan 2020’de piyasaya sürülecek bir devam filmi planlandı.

 

  • Dosya Boyutu: 2.2 GB

 

  • Süre: 1 Saat 39 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Macera – Drama – Korku – Gizem – Bilim Kurgu – Gerilim

 

  • Kalite: 1080p – HD CAM

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 6.4

 

FILM TRAILER

Escape Room Fragman

 

 


 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Escape Room 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.