Evil Labs

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Evil Labs

Full Oyun İndir

[ CPY ]

 

LAB’INIZIN ÜRETİMİ

Laboratuarlar, odalar, messhalls, güvenlik, işyerleri, kontrol jeneratörler, üretim hatları ve yıkım devam ediyor gibi birçok yapıları ile yazma ve güncellemeleri ile kendi laboratuarı geliştirmek ve geliştirmek …

Sözleşme PERSONELİ

Laboratuarınızı iyileştirmek, çözüm aramak, çözümler sunmak veya laboratuvarlarınızı korumak için sözleşmeli personel. Zamanla, personeliniz için yeni yeniden tasarımlar bulacaksınız ve uzmanlarınızı araştırmacılara, tasarımlara ve donanımlı güvenliklere hazırlayın (uzaklara değil). ).

ARAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ

Yeni yapıları ve yeniden tasarımları geliştirmek ve açmak, personelinizi geliştirmek ve hastalıkları oluşturmak ve yaymak için yeni bileşenler bulmak için yeni inovasyonlar araştırın. Ebb ve akış araştırması ağacının sorgulanması gereken 118 ilerleme ve daha fazlası var!

HASTALIKLARI OLUŞTUR

Çeşitli etkilere ve sonuçlara sahip olarak, maladyinizin niteliklerini 73 farklı türden (patojenler, enfeksiyon yapıları, endikasyonlar ve ek öğeler sayılarak) alın. Hastalığınızı yetenekli, tehlikeli veya hatta ciddi hale getirin.

İnsanları kirlet

Maliyetli rahatsızlığınızı yaymak için 10 alandan birini seçin ve sonuçları görmeye devam edin. Daha sonra, hastalıklarınız yoğun bir şekilde mücadele edildiğinde, hükümetleri bile zayıflatabilir ve bunları kullanmadan para kazanabilirsiniz!

ZENGİN OL…

Kirli nüfus tedaviyi gerektirecek ve araştırma tesisiniz onu alabilecekleri en önemli yer. Bu insanların ceplerini boşaltın!

 

 

Tür: Strateji, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 247 MB
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

 

 

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows  XP
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: Entegre Ekran Kartı
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 600 MB

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
Energy Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Inchworm
Üye
Inchworm

heisenberg paylaştığın içerikler cidden efso

Energy
Üye
Energy

Kanka paylaşım vallaha billaha en iyisi sitenizi sürekli kullanıyorum 🙂