Evil Labs Full İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Evil Labs

Full Oyun İndir

[ CPY ]

 

Evil Labs FULL OYUN INDIR

Evil Labs FULL OYUN INDIR

LAB’INIZIN ÜRETİMİ

Laboratuarlar, odalar, messhalls, güvenlik, işyerleri, kontrol jeneratörler, üretim hatları ve yıkım devam ediyor gibi birçok yapıları ile yazma ve güncellemeleri ile kendi laboratuarı geliştirmek ve geliştirmek …

Sözleşme PERSONELİ

Laboratuarınızı iyileştirmek, çözüm aramak, çözümler sunmak veya laboratuvarlarınızı korumak için sözleşmeli personel. Zamanla, personeliniz için yeni yeniden tasarımlar bulacaksınız ve uzmanlarınızı araştırmacılara, tasarımlara ve donanımlı güvenliklere hazırlayın (uzaklara değil). ).

ARAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ

Yeni yapıları ve yeniden tasarımları geliştirmek ve açmak, personelinizi geliştirmek ve hastalıkları oluşturmak ve yaymak için yeni bileşenler bulmak için yeni inovasyonlar araştırın. Ebb ve akış araştırması ağacının sorgulanması gereken 118 ilerleme ve daha fazlası var!

HASTALIKLARI OLUŞTUR

Çeşitli etkilere ve sonuçlara sahip olarak, maladyinizin niteliklerini 73 farklı türden (patojenler, enfeksiyon yapıları, endikasyonlar ve ek öğeler sayılarak) alın. Hastalığınızı yetenekli, tehlikeli veya hatta ciddi hale getirin.

İnsanları kirlet

Maliyetli rahatsızlığınızı yaymak için 10 alandan birini seçin ve sonuçları görmeye devam edin. Daha sonra, hastalıklarınız yoğun bir şekilde mücadele edildiğinde, hükümetleri bile zayıflatabilir ve bunları kullanmadan para kazanabilirsiniz!

ZENGİN OL…

Kirli nüfus tedaviyi gerektirecek ve araştırma tesisiniz onu alabilecekleri en önemli yer. Bu insanların ceplerini boşaltın!

 

 

Tür: Strateji, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 247 MB
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Evil Labs  TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Evil Labs Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  XP
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: Entegre Ekran Kartı
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 600 MB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.