Ex Machina

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Ex Machina TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Ex Machina 1080p Torrent İndir

Ex Machina 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Ex Machina, Alex Garland’ın (yönetmenlik öyküsünde) yazdığı ve yönettiği bir 2015 bilim kurgu psikolojik gerilim filmi ve Domhnall Gleeson, Alicia Vikander ve Oscar Isaac. Film, Turing testini akıllı bir insansı robota uygulamak için CEO’su tarafından davet edilen bir programcıyı izliyor.

15 milyon dolarlık bir bütçeyle hazırlanan film, dünya çapında 36 milyon doları buldu. Ulusal Yönetim Kurulu, bunu yılın en iyi on bağımsız filminden biri olarak kabul etti ve 88. Akademi Ödülleri, filmi Andrew Whitehurst, Paul Norris, Mark Williams Ardington ve Sara Bennett için En İyi Görsel Efektler Akademisi Ödülü ile onurlandırdı. Garland da En İyi Orijinal Senaryo dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Vikander’in performansı ise Altın Küre Ödülü, BAFTA Ödülü, Empire Ödülü ve Satürn Ödülü’nün yanı sıra En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında birçok film eleştirmeni ödülünü kazandı. Film, En İyi İngiliz Filmi BAFTA Ödülü ve En İyi Dramatik Sunum – Uzun Form kategorisinde Hugo Ödülü’ne aday gösterildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Ex Machina Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 48 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.8

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Ex Machina 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.