Factorio

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Factorio

Full Torrent Oyun İndir

[ ERKEN ERİŞİM ]

 

Factorio Torrent İndir

Factorio Torrent İndir

 

oyun-konusu

Factorio, fabrika kurup sürdürdüğünüz bir oyundur. Madencilik kaynakları olacak, teknolojileri araştıracak, altyapı inşa edecek, üretimi otomatikleştirecek ve düşmanlarla savaşacaksınız. Başlangıçta kendiniz ağaç, maden cevheri doğramak ve mekanik silahlar ile taşıma kayışlarını elinizde bulursunuz. Ancak kısa süre içinde büyük güneş alanları, petrol rafinajı ve çatlaması, üretimi ve inşaat ve lojistik hizmetleri ile endüstriyel bir güç merkezi haline gelebilirsiniz. Tüm kaynak ihtiyaçlarınız için robotlar. Bununla birlikte, gezegenin kaynaklarının bu ağır sömürüsü, yerlilere iyi oturmuyor, bu yüzden kendinizi ve makinenizin imparatorluğunu savunmaya hazır olmalısınız.

Kooperatif Multiplayer’da diğer oyuncularla güçlerini birleştirin, büyük fabrikalar oluşturun, işbirliği yapın ve arkadaşlarınızla görevleriniz arasında temsilcilik yapın. Çocuk oyunlarını tamamlamak için küçük çimdik ve yardımcı modlardan zevkinizi arttırmak için modlar ekleyin, Factorio’nun yerüstündeki Modding desteği, dünyanın dört bir yanındaki içerik yaratıcılarının ilginç ve yenilikçi özellikler tasarlamasına olanak tanıdı. Çekirdek oyun oynanış senaryosu biçimindeyken, Senaryolar şeklinde bir dizi ilginç zorluklar vardır. Hoşunuza giden bir harita veya senaryo bulamazsanız, oyun içi Harita Düzenleyicisi ile kendinizinkini oluşturabilir, varlıkları, düşmanları ve arazileri istediğiniz gibi yerleştirebilir ve hatta kendi özel komut dosyanızı ekleyebilirsiniz. ilginç oyun.

 

Tür: Simülasyon – Strateji
Platform: PC
Boyut: 852 MB
Crack: Erken Erişim
Tarih: Temmuz 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Factorio TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Factorio Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7, Vista (64 Bit)
  • İşlemci: Çift çekirdekli 3Ghz +
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: 512 MB Video Belleği
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Factorio TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.