Fade to Silence

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Fade to Silence

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

 

 

Fade to Silence torrent indir

Fade to Silence torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

Fade to Silence, sonsuz bir kışın donmuş, kıyamet sonrası bir dünyada geçen, tek oyunculu ve kooperatif bir hayatta kalma macerasıdır. Kar ve buz acımasız bir manzara oluşturdular. Doğa bozuldu. Eldritch korku rüyasındaki canavar yaratıklar donmuş çorak arazide dolaşıyor.

Oyuncu olarak, doğal ama işkence gören bir lider olan Ash rolünü üstlenirsiniz. Bu rolde, hayatta kalma için bir sığınak kurmak için gereken kaynakları toplamak için kıyamet sonrası donmuş bir araziyi keşfedersiniz. Azalan kaynaklar ile, ekipman yükseltme ve malzeme toplama gibi basit görevler, hızlı bir şekilde gerekli maddeleri temizlemek için bir sefer gerektirir. Hayatta kalma materyalleri ararken, Eldritch canavarları ve daha da büyük bir düşman ile karşılaşacağınız geniş bir bölgeye gitmelisiniz: sınırsız kış. Donma sıcaklıkları sürekli Ash’i olumsuz etkilerken, en ölümcül olay bir kar fırtınasıdır. Sürprizle karşılaşırsanız, hayatta kalmak için her beceri, kararlılık ve şans onsunu alır.

Hayatta kalmak ve tüm zorlukların üstesinden gelmek için, onları sığınağınıza sokarak takipçileri çekmeniz gerekir. Her bireysel beceri seti ve karakter özellikleri, daha yüksek seviyeli kaynaklara ve donanıma erişim sağlar. Takipçiler olmadan, sadece en hızlı ihtiyaçları temizleyebilir, sadece geçici araçları ve silahları üretebilirsin.

Fade to Silence, zorlu bir kış ikliminin birçok dinamiğini karmaşık, karakter odaklı, grup hayatta kalma deneyimine sunar. Dinamik hava sistemi, soğuk ve bozulmuş bir dünyada hayatta kalmanın daldırılmasına katkıda bulunur. Hayatta kalmak, hava örneklerini ne kadar iyi okuduğunuza ve doğru sonuca varmanız durumunda: ya barınak aramaya ya da eve basmaya bağlıdır. Dinamik kar değişimi, hem oyuncu karakteri hem de NPC tarafından gerçekçi bir yol bırakıyor. Bu söyleyici işaret size avlanmanın iyi olduğu bölgeleri ve canavarların dolaştığı bölgeleri söyleyecektir.

 

  • Tür:   Aksiyon – Macera – Korku – RPG

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 10.2 GB

 

  • Crack:  RELOADED

 

  • Tarih: MAYIS 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Fade to Silence TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

BANNERMEN Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
Bellek: 12 GB RAM
Grafik kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 270 (2 gb veya daha fazla)
Disk alanı: 30 GB boş alan

 

 

 

gorseller

 

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Fade to Silence TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.