Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2018 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald David Yates’in yönettiği ve J. K. Rowling tarafından yazılan bir 2018 fantezi filmi. Ortak bir İngiliz ve Amerikan üretimi, Fantastik Canavarlar ve Onları Bulma (2016) için devamıdır. Fantastik Canavarlar film serisinin ikinci bölümü ve Harry Potter film dizisi ile başlayan Büyücü Dünya serisinin onuncu filmi. Filmde Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Jude Law ve Johnny Depp gibi oyuncu kadrosu yer alıyor. Bu arsa, Newt Scamander ve Albus Dumbledore’u karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ı devirmeye çalışırken, daha bölünmüş bir büyücülük dünyasında yeni tehditler ile karşı karşıya gelir.

Ekim 2014’te ikinci bir Fantastic Beasts filmi duyuruldu ve Rowling Temmuz 2016’da senaryoyu tamamladığını doğruladı. Depp, Kasım 2016’da yayınlandı ve son zamanlarda kendisine karşı yapılan aile içi şiddet iddiaları ve Nisan 2017’de imzalanan yasalar nedeniyle bazı tartışmalara neden oldu. Filmde ilk fotoğraf çekimi, Temmuz 2017’de Warner Bros. Stüdyolarında başladı. Film çekimleri de Londra, İsviçre ve Paris, Aralık 2017’de sona ermiştir.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 8 Kasım 2018’de Paris’te prömiyerini yaptı ve 16 Kasım 2018’de Real D 3D, Dolby Cinema, IMAX ve ScreenX’te Warner Bros Pictures tarafından yayınlandı. Film dünya çapında 596 milyon dolar hasılat yapmış ve eleştirmenlerden, eğlence değerini, yön ve performanslarını (özellikle de Hukuk ve Depp) övmüş, ancak “huzursuzca karmaşık, düşük bahisli” sloganını eleştirirken, eleştirel eleştiriler almıştır. gelecekteki sequels ayarlayarak “overburdened” oldu.

 

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 5.4 GB
  • Süre: 2 Saat 14 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Macera – Aile – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 6.9

 

 

 

 

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
  Takip  
Bildir