Far Cry 3 Update 1.05

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Far Cry 3 Update 1.05

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

Far Cry 3 Update 1.05 Reloaded TORRENT İNDİR

Far Cry 3 Update 1.05 Reloaded TORRENT İNDİR

 

oyun-konusu

Far Cry 3, bir adada başka hiçbir şeye benzemeyen, açık dünyadaki birinci şahıs nişancıdır. Ağır silahlı savaş ağalarının köle trafiği olduğu bir yer. Yabancılar fidye için avlanan nerede. Ve arkadaşlarınızı kurtarmak için çaresiz bir arayışa girerken, bu karanlığından kurtulmanın tek yolunun onu kucakladığını fark edersiniz.

Temel Özellikler:
BİR AÇIK DÜNYA İLK-KİŞİ SHOOTER

Kendi FPS maceranızı yaratın. Silahlarınızı, becerilerinizi ve her bir göreve yaklaşımınızı özelleştirin, ister yoğun vuruş ve silah eylemi, ister gizli yakın çekimler veya uzun menzilli sniping olsun.

BİR TEHLİKE BULUN VE KEŞFEDİN

Dağ sıralarından ve bataklık çayırlarından beyaz kumlu plajlara kadar çeşitli ada oyun alanlarını keşfedebilirsiniz. Kalıntıları keşfedin, egzotik hayvanları avlayın, mini oyunlar oynayın ve kara, deniz veya hava ile hızlı bir şekilde seyahat edin. Adanın kasabaları, tapınakları, nehir limanları ve daha fazlası ile yolunuza devam edin!

BELİRLİ BİR ÖYKÜSÜ VE KARAKTERLERİN BİR İNŞAAT DÖNEMİNİ KEŞFEDİN

Bir Writers Guild Award kazananı tarafından yazılan, insanlığın karanlık tarafına cesur bir yolculuğa çıkarken, çekici ve rahatsız edici bir karakterle karşılaşma.

Tam bir CO-OP KAMPANYADA ARKADAŞLARLA OYNAYIN

Çevrimiçi oyna ve dört oyunculu bir kampanyada takım halinde çalışarak, elinizden gelenin en iyisini yapmaya ve birlikte çalışmanıza meydan okuyacak. Adayı, karşı tarafa karşı hayatta kalmak için kendi macerasındaki bir mürettebatın gözünden geçirin.

ÇOKLU BİR MULTIPLAYER ÜRETİMİ

Yenilikçi çok oyunculu ödüller beceri ve takım oyunu. Seviye yükseltmek için, oyuncular savaş çığlıklarını güçlendirerek, takım arkadaşlarını yeniden canlandırarak ve destek silahlarını arayarak birbirlerini desteklemelidirler. Her maçtan sonra, oyuncular düşmanları için eğlenceli ve bükülmüş yollarla düşmanlarını cezalandırma ya da gösterme şansına sahipler, etkileşimli cutscenes ile koreografi yaptılar.

YENİ İÇERİK YARATMAK VE YENİ İÇERİKLE ERİŞİM İÇİN MAP EDİTÖRÜNÜ KULLANIN

Yeni ve geliştirilmiş özelliklere sahip güçlü ve kullanımı kolay Far Cry® Harita Düzenleyicisi geri döndü. Haritacılardan oluşan bir topluluk, tüm dünyanın keyfini çıkarması için sergilenen en iyi içerikle sürekli yeni bir içerik akışı sağlar. Birlikte verilen araçları kullanarak, inanılmaz haritalar, hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

KESME-KENAR GRAFİK VE OYUN

Far Cry® 3, Assassin Creed® 2, Assassin Creed® Brotherhood ve World in Conflict® gibi eleştirmenlerce beğenilen başlıkları size getiren birinci sınıf oyun tasarımcıları tarafından geliştirilmektedir.

 

Tür: Açık Dünya – Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 9.7 GB
Crack: RELOADED
Tarih: Aralık 2012
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Far Cry 3 Update 1.05 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Far Cry 3 Update 1.05 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7
  • İşlemci: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0 Ghz veya üstü
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: 512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
  • DirectX®: 9.0c
  • Sabit Disk: 15 GB HD alan

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Far Cry 3 RELOADED TORRENT İNDİR
 

UPDATE 1 TORRENT İNDİR
 

UPDATE 2 TORRENT İNDİR
 

YUKARIDAN FAR CRY 3’Ü İNDİRİP KURDUKTAN SONRA SIRASIYLA UPDATE 1 VE UPDATE 2’Yİ İNDİRİP KURUN. BU SAYEDE FAR CRY 3 1.05 ‘i KURMUŞ OLURSUNUZ.

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.