Fargo

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Fargo 1-3. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Fargo Sezon 1080p Torrent İndir

Fargo Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Fargo, Nuh Hawley tarafından yazılmış ve esas olarak yazılmış bir Amerikan siyah komedi-suç drama antolojisi dizisidir. Gösteri, Hawley ile birlikte seri yapımcı olarak görev yapan Coen kardeşlerin yazdığı ve yönettiği 1996 yapımı filmden ilham alıyor. Seri, 15 Nisan 2014 tarihinde FX’de düzenlendi ve her sezon farklı bir çağda, farklı bir hikaye ve çoğunlukla yeni karakterler ve oyuncularla birlikte bir antoloji formatı izledi, ancak küçük bir örtüşme var. Her sezon orijinal filmle ortak bir kronoloji paylaşıyor.

2006’da başlayıp Billy Bob Thornton, Allison Tolman, Colin Hanks ve Martin Freeman’ın başrol oynadığı ilk sezon, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Olağanüstü Miniserler, Üstün Yönlendirme ve Üstün Döküm için Primetime Emmy Ödülleri’ni kazandı ve Outstanding Writing, bir başka Outstanding Direction adaylığı ve dört liderin tümü için oyunculuk adaylığı da dahil olmak üzere 15 ek aday kazandı. Ayrıca Thornton için En İyi Mini Diziler veya Televizyon Filmi ve En İyi Erkek Oyuncu – Miniseries veya Televizyon Filmi Altın Küre Ödüllerini kazandı.

DIZI TRAILER

Fargo TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 3.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama – Gelirim
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2014 – 
  • IMDb: 9.0

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Fargo 1080p 1-3. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.