FARMER’S DYNASTY

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
FARMER’S DYNASTY

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

FARMER'S DYNASTY Codex Torrent oyun indir

FARMER’S DYNASTY Codex Torrent oyun indir

 

 

oyun-konusu

 

FARMER’IN DYNASTY’ı, hayat simülasyonunun unsurlarını rol yapma unsurlarıyla ve klasik bir çiftçilik simülasyon oyunuyla karıştırarak tamamen yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Büyükbaba çiftliğinizi ziyaret ettiğiniz eski güzel günleri hatırlıyor musunuz? Büyükbabanızın traktöründe otururken ve onunla birlikte tarlada çalışırken geçirdiğiniz zaman mı? Şimdi çiftliğine geri döndün. Geçtiğimiz yıllarda şehirde sizin için iş doluydu ama eski zamanları asla unutmadınız. Rüya hep senin içinde yaşadı: büyükbabanın çiftliğini yeniden inşa etmek ve kendi hanedanını kurmak – rüyanın gerçekleşmesine izin ver!

Canlı – Yap – Çiftlik: Sizi kırsal kesime götüren ve stokta bolca zorlu oyun oynamayı sağlayan benzersiz bir tarım, yapı ve yaşam simülasyonu karışımının tadını çıkarın!
Çiftliğinizi onarın ve yenileyin: Çatıları, ahırları ve kulübeleri onarın, cepheleri yenileyin ve evinizin içini kendi zevkinize göre dekore edin.
Geniş açık dünya ile etkileşime geçin ve sosyal noktaları toplayın: Yeni tanıdıklara açık olun – yardımseverlik ve samimiyet karşılığını verir – ve er ya da geç eşinizi canlı ve hatta çocuklarınız için bulacaksınız!
Çevrenizdeki zorlu görevleri tamamlayın ve tüm yaşamıyla, örneğin bir kamp ateşinde veya balık avlarken ülke hayatının tadını tam anlamıyla çıkarın.
Tarım makineleri ve traktörlerin kontrolünü elinize alın: Eski ya da yeni olsun – tarlalarınızda çalışmak ve günlük ekmeğinizi kazanmak için eski ve paslı ya da süper modern ekipmanlara sahip olmanız size ve çiftçilik ve ekonomik becerilerinize bağlıdır.
Çiftliğinizin kuşbakışı manzarasının tadını çıkarın: dronunuz manzaraların inanılmaz manzarasını sunuyor!
Sebze dikmek, bakımını yapmak ve hasat etmek, hayvanlarınızla ilgilenmek ve ürünlerinizi satmak: Ahırda, tarlada veya serada olsun – yapacak çok şey var, haydi gidelim!

 

 

 

  • Tür: Simülasyon – Strateji – İnşaa

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 7.1 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: KASIM 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

FARMER’S DYNASTY TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

FARMER’S DYNASTY Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Intel Core2Duo / AMD X2, min. 2,2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: DirectX 11 uyumlu GPU, min. 1.5GB özel VRAM (AMD Radeon HD 7000 serisi / NVIDIA GeForce GTX 500 serisi)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB boş alan

 

 

 

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

FARMER’S DYNASTY CODEX TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.