Fifa 18 Repack + Update TORRENT İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Fifa 18 ( Fifa 2018 ) Update 1 & 2 + REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ STEAMPUNKS ]

 

FIFA 2018 UPDATE 1 2 REPACK TORRENT INDIR

FIFA 2018 UPDATE 1 2 REPACK TORRENT INDIR

FIFA 18, üyelik futbolunu yeniden canlandıran bir spor oyunudur. Fifa 2018, toplamda 30 stadyum olmak üzere 12 ülkeden tamamen yetkili stadyumları kapsamakta olup, toplamda 30 olmayan özel alanlara eşdeğerdir ve toplamda 82’ye karşılık gelmektedir. 20 Premier Lig stadyumunun her biri dizide konuşulmaktadır. Yorum, Martin Tyler ve Alan Smith tarafından Alan McInally (in-diversion skoru yenilenir), Geoff Shreeves (hasar raporları) ve Mike West (karakteristikler hakkında) tarafından verilir.

FIFA 18 Ultimate Team Icons, önceden Legends olarak adlandırılan yeni formun oyunun PS4, Xbox One ve PC yorumlarında oynanabilir. Diego Maradona, Ultimate Team’e bir efsane olarak eklenirken, Brezilyalı yıldız Pelé ve Ronaldo, Rus kalecisi Lev Yashin, Fransız yıldız Thierry Henry, 95 değerlendirilmiş kart ve Ronaldinho ve Roberto Carlos gibi istifa eden farklı oyuncular için bir araya geldi.

FIFA 18, Almanya’nın Bundesliga, 3. Liga’nın üçüncü seviyesini içeriyor. Buna ek olarak İzlanda milli futbol takımını, Suudi Arabistan ulusal futbol grubunu, hem halkın ulusal Yeni Zelanda gruplarını hem de EA’nın, kendileriyle birlikte izinlerini geri aldıktan sonra tekrar Türk Süper Ligine sahip olduğunu belirtti.

EA Sports, Quick Subs’ı FIFA 18’e getirdi. Oyuncunun top oynaması durumunda oyuncu yedek oyuncuya yer bulabilir. Aynı zamanda Kariyer Modunda oyuncular sezgisel değişim düzenlemelerini izleyebilir ve aynı şekilde kesme sahnelerinde ifşa edilen yeni işaretlerini gözlemleyebilirler.

 

BU VERSİYON UPDATE 1 ve UPDATE 2 ‘Yİ İÇERMEKTE OLUP, REPACK VERSİYONDUR.

 

Tür: SPOR
Platform: PC
Boyut: 32.5 GB
Crack: STEAMPUNKS
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Fifa 18  TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Fifa 2018 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 50 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.