FIFA 2019 DEMO ZAMANI

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
FIFA 2019 DEMO

Yine yılın bu zamanı: FIFA demo sezonu. Demo’nun 2019 bölümü, FIFA 19‘u tahmin edersiniz, tam oyundan iki hafta önce PlayStation 4 ve Xbox One 13 Eylül’de yayınlanacak. Oynanabilir teaser UEFA Şampiyonlar Ligi kulüpleri Real Madrid ve Borussia Dortmund dahil olmak üzere toplam 10 takım bulunuyor.

Bundan da öte, demoda oyunun hikaye modu olan The Journey: Champions’ın kurgusal kahramanı Alex Hunter’ın Real Madrid ile sahada bulduğu bir tadı da bulunuyor. Avcı hayranı değil misiniz? Sonra onun üvey kız kardeşi Kim ya da en iyi arkadaşı Danny Williams oynayabilirsiniz.

Hatırlayacak olursanız, UEFA serisi bu yılın en büyük katkılarından biridir ve EA, rakipleri Konami ve Pro Evolution Soccerseries’den E3’te ligin haklarını satın alıyor gibi görünüyor. FIFA 19, 28 Aralık’ta Nintendo Switch, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One’da piyasaya sürülecek.

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.