Fight Club

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Fight Club TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Fight Club Torrent

Fight Club Torrent

 

 

 

film-konusu

 

Dövüş Kulübü ( Orijinal adıyla Fight Club ), 1996 yılında Chuck Palahniuk’un romanından uyarlanan 1999 tarihli bir film. David Fincher tarafından yönetildi ve yıldız Brad Pitt, Edward Norton ve Helena Bonham Carter. Norton, beyaz yakalı işinden hoşnutsuz olan isimsiz anlatıcıyı oynuyor. Sabun satıcısı Tyler Durden (Pitt) ile bir “dövüş kulübü” oluşturuyor ve kendisiyle ve mutsuz bir kadın olan Marla Singer (Bonham Carter) ile ilişki içinde.

Palahniuk’un romanı, film uyarlamasını yazmak için Jim Uhls’i kiralayan 20. Yüzyıl Fox yapımcısı Laura Ziskin tarafından seçildi. Fincher, hikâyeye olan coşkusu nedeniyle seçildi. Senaryoyu Uhls ile geliştirdi ve film endüstrisindeki oyuncu kadrosundan ve diğerlerinden senaryo yazarlığı önerileri aldı. Kendisi ve oyuncu kadrosu, X. Nesil (1955) ve The Graduate (1967) filmlerini, X kuşağı ve reklamın değer sistemi arasında bir çatışma temasıyla karşılaştırdılar. Fincher, izleyicileri rahatsız etmek ve bükümün bitmesini beklemekten alıkoymak için Palahniuk’un romanının homoerotik taşlarını kullandı.

Stüdyo yöneticileri filmi beğenmediler ve beklenen zararları azaltmaya çalışmak için Fincher’ın pazarlama kampanyasını yeniden yapılandırdılar. Dövüş Kulübü, stüdyonun gişedeki beklentilerini karşılayamadı ve yılın en tartışmalı ve konuşulan filmlerinden biri haline gelen kutuplu eleştiriler aldı. Eleştirmenler oyunculuk, yönlendirme ve temalara övgüde bulundu, ancak şiddeti ve ahlaki belirsizliği tartıştı. Bununla birlikte, zaman içinde filme karşı eleştirel ve kamuoyu alımı büyük ölçüde pozitifleşti ve film, Fight Club’ı kült film olarak kuran DVD sürümüyle başarı buldu.

FILM TRAILER

Fight Club Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB
  • Süre: 2 Saat 19 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 1999
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Fight Club 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.