NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Malcolm X

Malcolm X TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Malcolm X 1080p Torrent İndir
Malcolm X 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Malcolm X, Afro-Amerikan aktivisti Malcolm X hakkında 1992 tarihli bir Amerikan epik biyografik dram filmi. Yönetmen ve Spike Lee’nin birlikte yazdığı filmin başrol oyuncusu Denzel Washington’un yanı sıra Angela Bassett, Albert Hall, Al Freeman Jr ve Delroy Lindo. Lee’nin destekleyici bir rolü vardır, Black Panther Partisi’nin kurucu ortağı Bobby Seale, Rev. Al Sharpton ve gelecekteki Güney Afrika başkanı Nelson Mandela, kameo görünümlerini canlandırıyor. Bu, Washington ve Lee arasındaki dört film işbirliğinin ikincisidir.

Film, Malcolm X’in hayatındaki önemli olayları canlandırıyor: suç kariyeri, hapsedilmesi, İslam’a dönüşümü, İslamiyetin bir üyesi olarak bakanlığı ve daha sonra örgütü ile birlikte düşmesi, Betty X ile olan evliliği Mekke ve beyazlarla ilgili görüşlerinin yeniden gözden geçirilmesi ve 21 Şubat 1965’te suikastı. Babasının ölümü, annesinin akıl hastalığı ve ırkçılıkla ilgili deneyimleri gibi çocukluk olaylarının tanımlanması, geri dönüşlerde dramatize edildi.

Malcolm X’in senaryosu Lee ve Arnold Perl’le ortaklaşa yazılıyor, büyük ölçüde Alex Haley’in 1965 tarihli Malcolm X’in Otobiyografisine dayanıyor. Haley, Malcolm X ile 1963’te başlayan kitapta işbirliği yaptı ve Malcolm X’in ölümünden sonra tamamladı.

Malcolm X, Warner Bros tarafından dağıtıldı ve 18 Kasım 1992’de yayınlandı. Denzel Washington, En İyi Erkek Oyuncu için New York Film Eleştirmenleri Çember Ödülü’nü kazandı ve En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. 2010 yılında, film, Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Film Tescili’nde “Kültürel, tarihsel ya da estetik açıdan anlamlı” bir Kongre olarak korunmak üzere seçildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER
Malcolm X Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.1 GB
  • Süre: 3 Saat 22 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Drama – Tarih
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 1992
  • IMDb: 7.9

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Malcolm X 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI