NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Para Avcısı – The Wolf of Wall Street

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Para Avcısı - The Wolf of Wall Street 1080p Torrent İndir
Para Avcısı – The Wolf of Wall Street 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street, Martin Scorsese tarafından yönetilen ve Terence Winter tarafından yazılan ve aynı adı taşıyan Jordan Belfort’un anısına dayanan bir 2013 Amerikan biyografik kara komedi. Belfort’un New York’taki bir borsacı olarak kariyerine olan bakış açısını ve firmasının Stratton Oakmont’un Wall Street’te nasıl bir çöküşe yol açtığını ve bunun yolsuzluğa yol açtığını anlatıyor. Leonardo DiCaprio (aynı zamanda bir yapımcıydı), Jonah Hill’in iş ortağı ve arkadaşı Donnie Azoff, eşi Naomi Lapaglia ve Kyle Chandler’ın kendisini devirmeye çalışan FBI ajanı Patrick Denham’ı canlandırdığı Mareş Robbie ile birlikte Belfort’la yıldız olarak karşımıza çıkıyor.

Matthew McConaughey, Rob Reiner, Jon Favreau, Joanna Lumley ve Jean Dujardin de yıldız. Film, yönetmenlerin New York Çeteleri (2002), The Aviator (2004), The Departed (2006) ve Shutter Island (2010) filmlerinin yanı sıra Winter ile ikinci dizisi olan Boardwalk’un ardından DiCaprio ile beşinci işbirliğini işaret ediyor. İmparatorluk (2010–14).

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street, 17 Aralık 2013’te New York’ta prömiyerini yaptı ve Paramount Pictures tarafından dağıtılan 25 Aralık 2013’te Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Film tamamen dijital dağıtım yoluyla piyasaya sürülen ilk oldu. Scorsese’nin en yüksek gişe hasılatı filmi ve 2013’ün 17. en yüksek gişe hasılatı filmi olmak için orijinal tiyatrosunda dünya çapında 392 milyon dolardan fazla para kazandıran büyük bir ticari başarıydı. Film, olayların ahlaki olarak belirsiz tasviri, açık cinsel içerik, küfür, sert uyuşturucu kullanımının tasviri ve üretim sırasında hayvanların kullanımı ile tartışmalıydı. Film ayrıca 1Malaysia Development Berhad’dan (1MDB) yasadışı yollarla elde edilen kaynaklarla finanse edildiği yönündeki suçlamalardan dolayı tartışmalara neden oldu.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER
Para Avcısı – The Wolf of Wall Street Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 3 Saat 0 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Komedi – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2013
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI