NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Sully

Sully TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Sully 1080p Torrent İndir
Sully 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Sully (ayrıca Sully: Miracle on the Hudson) olarak da bilinen, Clint Eastwood’un yönettiği ve Todd Komarnicki’nin yazdığı, Chesley Sullenberger’in Highest Duty ve Jeffrey Zaslow’a dayanan 2016 Amerikan biyografik bir drama filmi. Film, rolleri destekleyen Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn, Sonbahar Reeser, Holt McCallany, Jamey Sheridan ve Jerry Ferrara ile birlikte Tom Hanks’ı Sullenberger olarak canlandırıyor. Film, Sullenberger’in Ocak 2009’daki US Airways Uçuş 1549’un Hudson Nehri üzerindeki acil inişini takip ediyor. Buradaki 155 yolcu ve mürettebat, sadece küçük çaplı yaralanmalar ve sonraki tanıtım ve soruşturmalarla hayatta kaldı.

Sully, 2 Eylül 2016’da, 43. Yıllık Telluride Film Festivali’nde prömiyerini yaptı ve 9 Eylül 2016’da, konvansiyonel ve IMAX tiyatrolarda Warner Bros tarafından ABD’de piyasaya sürüldü. Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında 240 milyon doları aştı ancak Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu’nun (NTSB) kurgusallaştırılmış tasviriyle “savcılık ve kapalı fikirli” olarak tartışma yarattı. Amerikan Film Enstitüsü, ondan biri olarak seçti. Yılın Filmleri.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER
Sully Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 36 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2016
  • IMDb: 7.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sully 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI