Final Cut Pro 10.4.4 MacOS

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Final Cut Pro 10.4.4 MacOS Full Torrent İndir

APPLE – MACOS için Final Cut Pro

 

Final Cut Pro 10.4.4 MacOS

Final Cut Pro 10.4.4 MacOS

 

 

Final Cut Pro, Macromedia Inc. ve daha sonra Apple Inc. tarafından geliştirilen bir dizi doğrusal olmayan video düzenleme yazılımı programıdır. En son sürüm olan Final Cut Pro X 10.4.4, MacOS High Sierra tarafından desteklenen Intel tabanlı Mac bilgisayarlarda çalışır. veya daha sonra. Yazılım, kullanıcıların, bir çok farklı formatta düzenlenebilir, işlenebileceği ve çıktılabileceği bir sabit diske (dahili veya harici) kayıt ve video aktarmalarını sağlar. Tamamen yeniden yazılmış Final Cut Pro X, Apple tarafından 2011 yılında, eski Final Cut Pro’nun 7.0.3 sürümü olan son sürümü ile tanıtıldı.

2000’li yılların başlarından beri, Final Cut Pro, büyük ölçüde genişleyen ve kullanıcı video hobileri ve bağımsız film yapımcıları geliştirdi. Aynı zamanda Avid Technology’nin Medya Bestecisini geleneksel olarak kullanan film ve televizyon editörleri ile de inovasyon yapmıştı. 2007 SCRI çalışmasına göre, Final Cut Pro Amerika Birleşik Devletleri profesyonel düzenleme pazarının% 49’unu oluşturdu, Avid% 22’si Amerikan Sinema Editörleri Guild tarafından 2008’de yayınlanan bir anket, kullanıcılarına % 21 Final Cut Pro‘da yer verdi. Bu grubun önceki anketlerinden), diğerleri ise hala bir çeşit Avid sisteminde.

 

  • Program adı: Final Cut Pro
  • Sürüm: 10.4.4
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce
  • Boyut: 3.0 GB

 

Final Cut Pro 10.4.4 MacOS TORRENT indir

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Final Cut Pro 10.4.4 MacOS TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.