Final Fantasy XII: The Zodiac Age

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Final Fantasy XII

Çok sayıda haber, bir dizi Final Fantasy duyurusunu içeren son Nintendo Direct sunumundan geldi. 2017 remaster Final Fantasy XII: Zodiac Age, bir süredir 2019’da değişmeye geliyor; Şu anda PlayStation 4 ve PC için mevcut ve ayrıca 2019’da Xbox One’a gelecek.

Final Fantasy XII, franchise’ın geleneksel sıra tabanlı RPG oyunundan kopan yarı otomatik Gambit savaş sistemini içeriyordu. Remastered versiyonuna düzenli bir ekleme, zindanları daha hızlı taşlamak için savaşın hızını hızlandırma seçeneğiydi.

 

Eğer uzun süreli RPG serisinin daha da fazlasını istiyorsanız, Final Fantasy XV Pocket Edition HD şimdi Nintendo Eshop ve Xbox One’da Switch için kullanılabilir. Ve eğer bu yeterli değilse, birkaç klasikler gelecek yıla geçiş yapıp Final Fantasy VII, IX, X, X-2 gibi Xbox One’a yöneliyorlar. Final Fantasy: Crystal Chronicles’ın çevrimiçi multiplayer özelliği olan remaster’ı, gelecek yıl da özel bir Switch özelliğidir.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age incelemesi, “Epik, bol bol hikaye ve zamana göre test edilmiş Gambit Sisteminin, ilk defa Ivalice’ye giden ana hat serisini kaçıranlara hitap etmesi gerektiği belirtildi. Ve yeni ses ve hız seçeneklerine teşekkürler, Zodiac Age, ideal bir sürümdür: oyunun orjinal versiyonunu oyun boyunca geliştirildi. “REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.