FinalCrypt Dosya Şifreleme Programı FULL İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:FinalCrypt Full İndir

Dosya Şifreleme Programı İndir v 2.1.2

 

FinalCrypt 2.1.2 şifreleme programı full indir

FinalCrypt 2.1.2 şifreleme programı full indir

 

 

FinalCrypt Full 2.1.2 FinalCrypt tamamen olağanüstü bir şekildesizin için önemli olan dökümanları kripto şifreleme ile çözümleyen şifreleme programıdır. FinalCrypt, tek bir fotoğraf ya da video gibi bir tür kaydın herhangi biri olabilen (büyük) şekil belgelerini şifrelemede kullanılabilir. Geleneksel şifreleme programlamları, genellikle küçük anahtar kelimelerini bu işlem üzerinde kullanır. FinalCrypt’in şifreleme gücü, sisteminizde ki performans gücünün benzersizliğine bağlıdır. FinalCrypt, önemli belgelerinizi, rakam kaydınızdaki türden bir bilgi ile karıştırır. Rakamınızdaki özel parça tasarımlarının muazzam ölçüleri, bilgi belgelerinizdeki bit tasarımlarını geçersiz kılar. Kod çözme işlemi, prosedürü benzer özel şekil kaydı bilgileriyle yeniden gözden geçirmeyi gerektirir. Saldırıya meydan okuyan süper bir bilgisayar, gizemli kişisel fotoğrafınız veya video kaydınız gibi görünen bir şekil belgesi üretir, bu yüzden güvenlik ve gizem, şifrelenmiş belgenizi gizlemek için ne kadar zaman harcadığınızı garantiler!

 

FinalCrypt, dosyalarınızı benzersiz bir şifre dosyası ile şifreleyerek dosyalarınızı güvende tutmak ve korumak için ilgi çekici olanaklara sahip temiz bir şifreleme uygulamasıdır.

 

  • Program adı: FinalCrypt
  • Sürüm: 2.1.2
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / Other
  • Boyut: 68.2 MB
  • Rar şifresi: www.methbox.com

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.