Firefly

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Firefly 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Firefly Sezon 1080p Torrent İndir

Firefly Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Firefly, Mutant Enemy Productions etiketiyle yazar ve yönetmen Joss Whedon tarafından yaratılan, 2002-2003 yılları arasında koşulan, Amerikalı bir Batı dizisi televizyon dizisidir. Whedon, Tim Minear ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yaptı. Seri, 2517 yılında, insanların yeni bir yıldız sistemine gelmesinden sonra ve Serenity’nin bir “Ateşböceği sınıfı” uzay gemisi olan renegade mürettebatının serüvenini takip ediyor. Topluluk kadrosu, Serenity’de yaşayan dokuz karakteri canlandırıyor. Ne zaman ki gösteriyi “dokuz kişinin mekânın karanlığına bakıp dokuz farklı şeyi görmesi” şeklinde gösterdi.

Gösteri, bir kısmı iç savaşın kaybeden tarafında savaşan ve yıldız sisteminin öncü kültürünün bir parçası olarak toplumun saçakları üzerinde yaşayan bir grup insanın yaşamlarını araştırıyor. Bu gelecede, ayakta kalan iki süper güç, Amerika ve Çin, İttifak denilen merkezi federal hükümeti oluşturmak için iki kültürün birleşmesine neden oldu. Whedon’un vizyonuna göre, “gelecekte hiçbir şey değişmeyecek: teknoloji ilerleyecektir, ancak bugün hala aynı politik, ahlaki ve etik sorunlara sahip olacağız”.

Firefly, 20 Eylül 2002’de Fox ağında ABD’de ilk kez gösterildi. Aralık ortası itibariyle Firefly, bölüm başına 4.7 milyon izleyici ortalaması aldı ve Nielsen derecelendirmesinde 98. oldu. Üretilen on dört bölümden on bir tanesi havalandıktan sonra iptal edildi. Dizinin nispeten kısa ömrüne rağmen, DVD’de piyasaya sürüldüğünde güçlü satışlar elde etti ve büyük bir fan destek kampanyası var. 2003 yılında bir dizi için Üstün Özel Görsel Efektler için Primetime Emmy Ödülü kazandı. TV Rehberi, “Çok Yakında İptal Edilmiş” olan 60 şovun 2013 listesinde yer alan 5’inci sırada yer aldı.

Gösterinin post-airing başarısı, Whedon ve Universal Pictures’ın serilerin hikayesinden devam eden 2005 filmi Serenity’yi üretmesini sağladı. ve Firefly imzası çizgi roman ve rol yapma oyunu da dahil olmak üzere diğer medyaya genişledi.

 

 

DIZI TRAILER

Firefly TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 18.7 GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Macera – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2002 – 2003
  • IMDb: 8.6

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Firefly 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.