Football Manager 2018 Repack Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Football Manager 2018

Full Torrent Oyun İndir

[ REPACK ]

 

FOOTBALL MANAGER 2018 TORRENT İNDİR

Futbolun bir sonuçlar bütünü olduğunu ve herkesin kendisinin olduğunu söylerler, ancak burada kontrol edilen tek sizsiniz.

İmzaladığınız belgeler ve kimler sunduğunuzdan, mali planınızla nasıl başa çıkacağınıza dair seçimlere şimdi yerleşiyorsunuz. Kullanabileceğiniz oyuncuların etrafında stratejiler kuracak mısınız yoksa bunları nasıl oynamanız gerektiğine dair vizyonunuza hazırlayacak mısınız? Kimi seçtiğiniz ve kimin oturduğunu kadro anlaşmasını etkileyecektir ve bu sizin hareketlerinize bağlıdır. Her seçim size geri döner.

Kafanızdaki takımı kurun ve web tabanlı ağ ortamları aracılığıyla günlük kağıt özelliklerini ve ezici kalıpları yakalayan süperstar olun. Açıkça başarılı olmanız durumunda, eski hikayeleri futbol oynayarak adınızı oluşturacaklar.

Hem sürükleyici hem de kapalı sahadaki eşsiz kararlarla, tüm bu etkileyici futbol dünyasının içinde, ne tür bir şef olmayı seçeceksin?

 

Tür:  Simülasyon – Spor – Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.5 GB REPACK
Crack:  REVOLT
Tarih: Haziran 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Football Manager 2018 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Football Manager 2018 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: Entegre Ekran Kartı
  • Direct X: 9
  • Boş Alan: GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.